| anonim_4396 a întrebat:

Oare sa-mi schimb numele?
Asa, o sa scriu la religie "noi pacatosii de la trivia o sa va invadam...Devil force!". Urmariti întrebarea sa vedem cati religiosi ne înjură. Hai, acum.

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Waw waw waw waw, stai stai stop, deci recapitulam deci "Eu" Tuuuuu, nemernicule, stiam eu ca mă urasti. Credeam ca vrei sa scapi de pacostea de mine, si tu ma chemi in iadul tău si al celor dusi? Câtă cruzime...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Mă bucur ca te terorizez in somn. Deci nu am patit nimic. Nu m-au suspendat pana acum, nici nu o mai fac. Haahaaahhaaa, nu mor eu asa usor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Si când mă gândesc la faptul ca te credeam altfel. Si tu esti la fel de rău ca el. Cum sa va luati voi de scumpetea de Zeyn. Monstrilor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Nu-mi plac fructele "majorule" ca mai mult de 14-15 nu ai.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Tu m-ai blestemat... nici raspunsuri nu mai pot posta de pe contul ala.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine-i Zeyn, eu nu m-am prins despre ce e vorba...
Si daca ma insulta ce sa fac, sa intorc si celalalt obraz, sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Zeyn eram eu pe vremea cand ma dadeam drept baiat.

| Bestia98 a răspuns:

Raporteaza-i si tu...ca vad ca te-au raportat.

| AirănMeidăn a răspuns:

Esti foarte cool, aproape deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Incredibiiil, ba deci...incredibil.

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ce rea esti laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Asta. Tot eu eram. Mi-am mai făcut un cont, ca uneori pe asta nu mă lasa sa postez răspunsuri. Te-ai fi putut lua dupa nume.