| GodInLol a întrebat:

Okay, pe bune acum, ce naiba aveti cu numele >meu?

Răspuns Câştigător
| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

E de panaramă.

| GodInLol explică (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

...zice juma de buletin.
Okay lume datii drumul majoritatea de aici ma injura nu ca nu ma doaren basca, dar printre cacaturile ce roiesc, banuiesc merita.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru GodInLol):

Ştii,întrebarea e la T/A, deci nu te aştepta la nişte răspunsuri serioase. Dacă te durea 'în bască' de ce ai mai pus întrebarea?straight face

| GodInLol explică (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Sa ma doara si mai tare.
www.myfacewhen.com/46/

36 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Aaa...stii,eu credeam ca numele e pus la panarama...tu il iei in serios?

| GodInLol explică (pentru Apache):

Nu dar ma asteptam sal luati voi.

| Kazimir a răspuns:

Sincer... nu ți-aș trage-o.

| Musique a răspuns:

Nume de cacca...

| MâţulMov a răspuns:

E de panarama, inspira prostie.

| Șâret a răspuns:

E shitty.curvy.

| GodInLol explică (pentru Șâret):

Ma asteptam la asa ceva )

| Vizitiul a răspuns:

Nu am nimic cu numele tau, in schimb, am ceva cu ceea ce reprezinta numele tau.

| αηηα a răspuns:

Dacă nu-ţi pasă de ce dai reply aproape la fiecare comment, hăă?

| GodInLol explică (pentru αηηα):

Suntem pe T/A fetito.bineinteles ca o sa comentez.n-am pus intrebarea pentru a raspunde la fiecare injuratura de aici... big grin

| αηηα a răspuns (pentru GodInLol):

Auzi, nu-mi spue fetiţă că nici tu nu eşti mult mai mare. Îmi şi imaginez ce se ascunde sub tona aia de machiaj...x_X

| GodInLol explică (pentru αηηα):

Surpriza fata in poza n-am nici macar un dram de tus... big grin
si pedeausupra, sunt singura care nusi ascunde fata subt ecranul claculatorului.

| Polaris a răspuns:

Emisferele tale cerebrale sunt despărțite printr-un jet de spermă, my dear.

| CastraveteMurat a răspuns:

Dacă ai un nume de ăsta înseamnă că te așteaptă câteva ca tine pe centură. happy

A, vezi ca durerea în bască cauzează grețuri vaginale și nu o să mai fi disponibilă. Ai grijă!

| AnneBre a răspuns:

Nu am nimic nici cu tine şi nici cu numele tău, doar că sună ca şi cum ai fi o cvruă. (înţelegi tu ce am scris)

| Nuvăsufăr a răspuns:

Cu numele ăsta pe T-A vrei tu să atragi seriozitate?
Aaa m-am prins http://myfacewhen.com/115/
Şi tu ai o gaură între urechi.

| dαɴЗ a răspuns:

E de cur*a.

| Sunnyツ a răspuns:

Serios? Cat de idioata trebuie` sa fi ca sa " te susti " pe tine insati? vezi ca toti te injura si nu te sprijina si tu iti faci alt cont ( 0 intrebari, 0 raspunsuri, 0 funde ) ca sa te aprobi pe tine? Numele tau e pus la panarama, de ce? dor mintea ta bolnava stie straight face ( multi au ceva si cu numele meu, noroc ca e porecla T/A si nu-mi pasa + ca este cenzurat! )

| GodInLol explică (pentru Sunnyツ):

Wow.raspunsuri ca ale tale ma fac sa ma simt vinovata big grin
iti faci alt cont ca sa te aprobi pe tine? big grin
Doar mintea ta bolnava stie?
*incepu sa rada...inca o tampita pe TPU! ce mica-i lumeaa*

| Sunnyツ a răspuns (pentru GodInLol):

Nu mai mica, ca creierasul tau ^.^ app, te-ai gandit vreodata sa joci in filme horror? Nu de alta.dat fața ta chiar merita happy

| GodInLol explică (pentru Sunnyツ):

Daca sunt eu urata, atunci tu cine esti? big grin
noua tarfa a lui guta? te roog.

| InfiniteInfinity a răspuns:

Eu zic sa te duci la un psiholog straight face!

| Ţepeşu a răspuns (pentru InfiniteInfinity):

Ala era ginecolog...

| Just4Joker a răspuns:

Eşti cumva hermafrodită?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti dadea mama ta numele asta ce credeai?

| Marrianna a răspuns:

Nu vad nimic rau la el big grin :*

| antoniaanti1995 a răspuns:

Ce aveți cu numele ei daca ei ii place fiecare isi pune ce nume vrea.Nu trebuie sa o luați in suturi pentru nume ca daca ea il vrea? Va rog lasa-ti-o in pace