| TiberiuFasole a întrebat:

OMG! KissFM is love, KissFM is live. Nu pot sa cred. OMG. Nu, visez. Culoarea pielii, totusi, e prea geniala, mintea mea nu putea face totul asa realistic. Oricum, sincer sa fiu, intrebarea mea cica e caraghioasa, totusi eu nu voiam sa fiu caraghios, nu acum pe bune. Chiar nu voiam asta, era o intrebare serioasa. N-am intrat de mult pe TPU. Pentru cei care nu stiu:

http://www.kissfm.ro/article/5915/10-intrebari-caraghioa se-de-pe-TPUro
Numarul 10. Nu cred, serios acum.

Credite-

MinerX-Frumosul
MinerX-Publicatorul
MinerX-Cel fare de care nu putea fi intrebarea asta
Daisuki-Cersetoarea de funzi care a luat funda la acea intrebare
DogMX-Anuntatorul.

Cum zicea daisy:
Cand vrea sa fie amuzant nu e, cand nu vrea, e.

Acum vad:

Fereasca Dumnezeu de asemenea specimene :))
La comentarii. Unde am ajuns ma. Ma bucur fiindca sunt pe un site popular ca fiind bataia de joc.

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

KissFM te-a făcut vedetă fără să vrei.

| TiberiuFasole explică (pentru FemeiaPisică):

Chiar ca, fara sa cant sau sa dansez sau sa dresez ponei, sunt vedeta. Iti dau funda, imi place cum gandesti.

14 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce sa zic... Felicitari thumbs up Desi sunt intrebari mult mai amuzante...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ai ajuns vedeta, mai ca pisica ce face ca*a si dupa trage apa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa.
Acum faci cinste.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu "faci cinste" ci ne faci cinste la toti... vrei sa bei singura chitra mica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Da no talking.
Care iti este problema?

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi cum vorbesti copilo... nu ma face sa matur tot pe acest site cu tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Inca esti drogat, nu? raised eyebrows
Nu credeam ca Daisuki va lasa vreodata la indemana ta drogurile.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahahalaughing)))moooorlaughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Deeeci...Incerc cu varianta lui Doub:datul cu capul de pereti.
Iti alegi un perete din casa si te asiguri ca fruntea ta va lovi de 20j de ori acel perete, apoi vii si vorbim.
Bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca alora de la KissFM li se par amuzante intrebarile alea ori macar una dintre ele, mi-i inchipui tavalindu-se pe jos de ras din cauza ca au observat ca daca trag 3 linii imaginare prin trei urme de rahat de musca de pe geamul de la birou, se formeaza un triunghi echilateral.