| syd2 a întrebat:

Oracol de la Danteluță no 6 (De zile mari)
http://giphy.com/gifs/happy-kawaii-7ZeYIeNjH70nm
1. De ce va place TPU?
2. De ce toti isi pun poze cu ei la profil?
3. Cate funde ai primit azi?
4. Sa zicem ca ai ramas singur pe pamant, ce faci?
http://giphy.com/gifs/black-and-white-anime-gif-ES9cYV9U vuI6s
5. Ce calitati si defecte aveti >:?
6. Ce intelegeti prin dragoste?
http://giphy.com/gifs/black-and-white-girl-kawaii-W9MrfV xE4s2Zi
7. Cati prieteni REALI aveti?
8. Daca ati avea ocazia sa-i readuceti la normal pe homo. ati face-o (Nu am ofensat pe nimeni)
9. Cat de ironic va considerati? In procente va rog.
10. Sa zicem ca maine trebuie sa-mi dati un cadou, ce mi-ati darui?
11.Cat de mult ii respectati pe cei din jur? In procente va rog.
12. Idolatrizati-ma intr-o melodie.
13. Vrei sa devii vestit sau doresti sa duci o viata simpla?
14. Iti place sa fii laconic sau iubesti sa dezvalui potentialul tau in exprimare?
15. Veti sa fiti vampirrrrr?
http://giphy.com/gifs/vampire-anime-gif-Hg4e69oWzBamY
16. Ati plans vreodata la filme animeuri etc?
http://giphy.com/gifs/girl-sad-Ui7MfO6OaLz4k
17. Penibilitatea este o calitate sau un defect? eu socot ca e o calitate. http://giphy.com/gifs/anime-gif-kyoukai-no-kanata-DXhR7Z zj4nvBC
18. Daca ati ajuns pana aici sunteti bravo :P
19. Mancarea voastra preferata?
20. Plictisit v-ati?
http://giphy.com/gifs/anime-gif-dxx90-id1C0SQQPSIOQ
Gata. Va multumesc, cred.

34 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
1.Imi place sa ajut oameni.
2.Pentru ca asa s-a cazut de acord.O sa pun si eu dar acum nu am chef sa caut vreo poza cu mine.
3.Nu stiu. Uite-te singur pe profilul meu.
4.Nimic...este plictisitor sa fii singur. M-as plimba de nebun prin lume.
5.Defecte? Huh,niciunul, ei bine poate doar un pic timid.
Calitati: Inteligent, Bun, Onest, Modest samd :))
6.Iar ne complicam...un sentiment.
7. Vreo 2-3.
8.Nu.Ce treaba am eu cu ei?
9.33,33%
10.http://www.papioane.net/......00x600.jpg Altceva nu imi vine in minte :))
11.Pe adulti? 99% Pe cei de varsta mea care stii tu cum sunt? 19%
12.Nope.Iti dedic o melodie daca vrei. Tine. https://www.youtube.com/watch?v=jiwuQ6UHMQg
13.Depinde ce intelegi tu prin simplu. Raspunsul meu il stii deja.
14.Nu sunt genul laconic.
15.Nope. Ar muri toti cei de langa mine iar eu as fi nemuritor. Oribil!
16.Cine nu plange la anime-uri? La filme nu...
17.Defect...scuze nu imi plac persoanele penibile
18.Merci.
19.Aw. Pizza.
20.Un pic.

Cu placere!

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Nu o sa=mi pun poza fiindca nu vreau sa-i orbesc pe toti cu frumusetea mea divina, daca vrei ti-o trimit in mesaje. De ce nu m-ai idolatrizat intr-o melodie tongue?

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Eu pe tine te idolatrizez ia uite, https://www.youtube.com/watch?v=6OFHXmiZP38

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Mi se pare complet aiurea...Nu prea inteleg termenul dar in fine.Merci.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Am folosit cuvantul "a idolatriza" doar pentru ca suna frumos insa prin el am facut o aluzie la "a reprezenta "

| raMLesS a răspuns:

1. Îmi place să ajut oameni, mă fac doctor laughing
2. Mulţi nu au poză cu ei de exemplu eu.
3. Vreo 4-5
4. Mă duc la magazin să fur mâncare, apoi fur o maşină şi mă plimb cu ea rolling on the floor).
5. Nu ştiu sigur, cred că dinţi din faţă cam mari dar în rest e totul ok laughing.
Calităţile mele să desenez, să fac ca, calu şi să prăjesc insecte cu lupa.
6. E un sentiment, il vei simţii şi tu după ce te vei îndrăgostii.
7. 13-14 în rest sunt virtuali.
8. Da, le-aş băga minţile în cap,
9. 30% Nu ştiu ce înseamnă ironic, am pus şi eu un număr aşa.
10. Ce-am şi eu prin casă, nişte roboţei, câteva maşinuţe cu telecomandă fără fir. chestii din astea laughing.
11. Da ei cât mă respectă pe mine?
12. Viaţa valorează cât un DaneluţăArima lovit de maşină.
13. Să am bani mulţi.
14. Nu ştiu din astea'.
15. Da, vreau.
16. Nu am mai plâns de vreo 3 ani şi nu am plâns la anime-uri, am plâns la rău la 6 ani când mi-am mâncat ursuleţul din jeleu, ultima oară când am plâns a fost la 12 ani laughing.
17. Este un defect.
18. Ştiu
19. Pizza, Cartofi prăjiţi, Burgerii.
20. Acum nu sunt, deseori când mă plictisesc ard furnici cu lupa sau prind muştele, le rup aripile şi mă joc cu ele laughing.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Mai inveselit happy. Cati ani ai?, la 12 trebuia doar sa-mi dedici o melodie tongue.

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Am cincisprezece ani, 15( cincişpe ) Dana criminala. laughing)

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Esti fata? Am intrebat ce varsta ai din cauza ca nu ai raspuns la niste intrebari care erau aparent usoare de inteles, esti Basarabean?

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Sunt băiat din constanţa, de la mare.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

E calda apa? te-ai scaldat? Cum iti par eu?

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Apa. e sărată, cât despre tine. imi pari mai ochelarist asa happy0.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Chiar port ochelari si seaman cu baiatu din poza happy. Esti dragut.

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Da, îmi plac ochelarii tăi laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Pentru ca... Pur și simplu îmi place!
2. Eu nu mi-am pus și nu omsa pun niciodată, nu vreau să știți cum arat
3. Niciuna
4. Încerc sa readuc lumea la viață, nu îmi place singurătatea
5. Nu vreau să mă laud cu calitățile. Defecte: sunt puțin irascibila, uneori cam fac pe șefa thinking Și am încă o sută de defecte pe care nu stau să le înșir acum
6. Cel mai puternic și mai frumos sentiment pe care îl poate simți o persoană pentru altă persoană
7. Mulți.
8. Da, deși nu am nimic cu homo. Fiecare face ce vrea cu viata lui
9. 25%
10. Un gif foarte frumos... Găsesc eu
11. 90% ca restul nu merită respect
12. Nu
13. Vreau o viață simplă
14. Uneori sunt laconică, alte ori nu
15. Nu
16. Da, am plâns la două filme
17. Eu o consider un defect
18. Ms, mersi
19. Pizza cred thinking
20. Nu

| syd2 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Vrei o viata simpla sad de ce?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru syd2):

Pentru ca opusul vietii simple este viata de om faimos, adica persoana publica, "vedetă" cum se spune acum. În primul rând, acest lucru duce la mândrie care este unul dintre păcatele capitale. Iar în al doilea rând, toate vedetele au o moarte tragică. Mai e și faptul ca stau paparatzii după fundul tău și la cea mai mică mișcare trebuie' să știe toată tara

| FemeiaPisică a răspuns:

1. Îmi place că este mai mult o comunitate.
2. Să ne vedem fețele, pune-ți o poză cu tine dacă vrei.
3. 0 primite.
4. Aș căuta ceva viu chiar dacă sunt șanse mici.
5. Defecte nu am după părerea mea. Am și eu câteva calități, nu multe dar sunt.
6. Infinitatea de a iubi pe cineva.
7. Nu am prieteni în realitate.
8. Nu cred, nu mă amestec.
9. 20-25%
10. Lănțișor de argint cu litera ''T''.
11. 5-10%
12. https://www.youtube.com/watch?v=JOZdYD-fp0M
13. Vestit sună mai important, deci vestită.
14. Sunt sinceră.
15. Nu, poate vârcolac.
16. Da.
17. Depinde cum o vede fiecare om, și eu cred că este o calitate.
18. Mulțumesc.
19. Cele picante în general.
20. Nu, deloc.

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Iti dau si eu o melodie care cred ca te reflecta, o melodie de a mea
https://www.youtube.com/watch?v=b44-5M4e9nI Sper sa-ti placa, pentru mine aceste melodii inseamna mult. Ironia este deja un defect, fiindca ea jigneste oamenii, dar imi place ca ai o parere buna despre tine.

| Suck a răspuns:

Prea multe intrebari.

| syd2 explică (pentru Suck):

Fa fotosesii pentru Versace.

| Suck a răspuns (pentru syd2):

Ce sa fac?

| syd2 explică (pentru Suck):

Nimic.

| Suck a răspuns (pentru syd2):

Asa ma gandeam si eu.

| Sociopat a răspuns:

1 - ca e chill
2 - probabil e singura poza in care au iesit bine si sunt foarte mandri
3 - 0
4 - M-as minuna. Probabil as incerca sa ma descurc singur. Ajung la concluzia ca un om nu poate face treaba a 100, o frec putin iar apoi ma sinucid.
5 - defecte- lenes, cinic, rautacios, ipocrit, plictisit, gelos; calitati- ocrotitor, ordonat, iubitor, amuzant,
6 - pereche si toleranta
7 - aproximativ 30
8 - sunt normali
9 - 80%
10 - nu te cunosc. o bere
11 - 60%
12 -
13 - simpla
14 - scurt si la obiect
15 - nu
16 - da
17 - defect
19 - salata greceasca
20 - nu

| syd2 explică (pentru Sociopat):

tongue Mi-a placut. Cunoaste-ma daca vrei, am 15 si sunt pianist port ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Mi-a dat ocazia să cunosc foarte mulți oameni interesanți
2.Că așa au vrut.
3.0
4.Mă distrez la maxim, că doar am o lume întreagă la dispoziția mea.
5.Mi-e lene să le scriu pe toate.
7.Nu mai am prieteni reali de ceva vreme.
8.Da.
9.Vreo 70%.
10.Un pumn în bot.
11. Vreo 20%.
12.Nu știu.
13.Să devin vestit.
14.Prima variantă.
15.Da, cred.
16.Nu.
17.Depinde de situație.
18.Cum zici tu.
19. Pizza.
20.Nu.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

\\\chiar mi-ai darui un pumnulet, atunci eu tie iti daruiesc un sarut frantuzesc limba in limba =*

| DonaldTrump a răspuns:

1. Ca sa trollez fetili de 12 ani care raman insarcinate.
2.ii un nou fel de totipentruporn
3.numarul primit de mine de funde da cu minus
4.Violez pinguini
5.De calitati nu stiu dar la defecte pot sa scriu 3 carti fara probleme
6."oh oh mai adanc" sau "dulceata fara tine nu pot sa traieste eu sa moara familia meu"
7.numarul de dusmani impartit la 10 adunat cu 1 si scazut cu infinit 3
8.nien dupa cine ne mai minuneaza cu paradele multicolore
9.110%
10.un vibrat...adica o sticla de vodka facuta din titan care se umple instant la loc
11.-infinit
12.cat am asteptat momentul asta https://www.youtube.com/watch?v=VqvP2GNh3BI
13.vestit cel mai vestit din univers
14.eu nu stie ce e aia exprimarea nu am fost la scoala cand se preda
15.ja vreau sa am o capa si sa ma pot arunca da pa bloc fara sa imi rupi picioarele
16.nu imi amintesc sa fi plans dar poate ma insel si nu imi aduc aminte
17.calitate cum sa nu fie.
18.mersi coa'
19.ficat de virgina
20.nu chiar mai faceam inca 50

| syd2 explică (pentru DonaldTrump):

Esti interesant, imi placi tongue. Si melodia e foarte swegoasa.

| syd2 explică (pentru DonaldTrump):

LOl micule pervers. tongue

| DonaldTrump a răspuns (pentru syd2):

Stai ce nu, stau cu tine in celula ca sa nu ma violeze ceilalti gay detinuti tu esti singurul pasiv de acolo.