| Wtf9000 a întrebat:

Parca am auzit mai demult de un imparat, sau rege care a murit de ras, la propriu. Stie cineva ceva despre asta? sau ma insel?

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Filosoful Chrysippus a murit de râs după ce şi-a îmbătat măgarul cu vin şi l-a privit încercând să mănânce nişte plante

2 răspunsuri:
| soso a răspuns:

Exista un caz de rege care a murit de ras in cartea "vikingii" de frans g. bengtsson (sau asa ceva) dar nu-mi amintesc cum il chema. a ras de giumbuslucurile unor pitici de curte.

| Alexutsa a răspuns:

Kh1ss... vb serios?laughing)...vaiaaa...imi si inchipuilaughing