| Geanin a întrebat:

Parca de cand au apartu SatanGirl666 si Noely si ceilati useri noi nu au mai intrat cei vechi Kama, Freaak etc.
Nu cumva sunteti aceleasi persoane, mincinosilor?

17 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Sunt chiar aici!
Am si eu o viata, nu stau 24/24 pe TPU straight face

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai cum sa iti vina cheful de intrat cand vezi intrebari gen,, unde imi e ursuletul malefic?,, puse de niste tanci de 10 ani si fara pic de umor.

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pe mine ma enerveaza aia cu imbratisarile... nu suport imbratisarile virtualelaughing
Tu socrule cum o mai duci? O sa fi bunic de gemenilaughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Pacat ca o sa ramana fara tata, ma duc dupa drujba laughing
Ai dreptate cu imbratisarile, mai intelegeam daca era un oral sau ceva, nu imbratisari laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna întrebare thinking Mi-am pierdut piciorul, ma ajuti sa-l caut?

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

NU!
Zi-mi unde e KAMA!

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar ti-ai pierdut picioru'?, poate esti si tu mai atenta data viitoare

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Unul dintre voi l-a furat. Piciorul de la masa, nu, de la scaun. Ciorditooori. :]]

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu-s ciorditor

| NoelyTheKiller a răspuns:

Iar esti rau...

| Hitler666MD a răspuns:

Sigur sigur, am 250 de legiuni de demoni sunt mai ceva ca Asmodeus si Agares asa ca mai bine sa nu ma enervezi.

| BlackArt333 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Uneori, ma sperii... crying happy

| Hitler666MD a răspuns (pentru BlackArt333):

Nu ai ce-mi face asa sunt eu, am citit aproape toata demonologia, de aia sunt obsedata big grin dar astea-s doar glume nu prea cred in chestii de astea.

| BlackArt333 a răspuns (pentru Hitler666MD):

O intrebare:
. Esti. Satanista?

| Hitler666MD a răspuns (pentru BlackArt333):

Satanista nope, sunt crestina-catolica insa in ultima vreme am devenit cam agnostica,
si ce-i cu intrebarea asta manca-te-ar demonii crezi ca fac ritualuri de alea, am mai spus ca nu cred in chestii de astea.

| BlackArt333 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Linisteste-te! Ca era doar o intrebare! Care nu ar trebui sa te mire privind nickname-ul tau si "cucerirea lumii" si "demonii" tai care ii tot folosesti in raspunsuri/intrebari... straight face

| Hitler666MD a răspuns (pentru BlackArt333):

big grin Nu eram agitata, dar cateodata sunt obraznica.