| ɔɐıɔ a întrebat:

Pe care il tine sa faca planking in clasa?
Uitati exemplul meu:
http://i.imgur.com/FWiIX.jpg

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Şi dacă mă violează profesorii?

| ɔɐıɔ explică (pentru Comeandtellmesomething):

Esti pe cont propriu

| Bya132 a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Acceptă ideea

| MyObsession a răspuns:

Îmi aduc aminte când eram a 6 a un coleg vroia să faca back flip sau ceva de genu' şi a descoperit gustul podelei.

| Deny1333 a răspuns:

Eu fac în momentul acesta. Patul e comoooood.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Auch! banuiesc ca banca aia era in calduri, nu? sau ai vrut sa faci geloasa vreo profesoara?

| CastorR a răspuns:

Si nu te doare?

| Muflă a răspuns (pentru CastorR):

Asta dacă are ce să se storcească între el şi scândura aia...

| ɔɐıɔ explică (pentru Muflă):

Got my vorbe din mouth.si doare numai la baieti cand te urci pe masa...cand esti deja pe masa e deja amortita zona

| infires a răspuns:

Mdea...in clasa mea s-a intamplat.Ce bine ca profu e intelegator.smug

| Bitzy a răspuns:

Eu nu vreaulaughing