| anonim_4396 a întrebat:

Pe la 1, aseară, m-am dus la baie...Era încuiată. Am întrebat cine e.Tu erai...Bine, nu era nicio prblemă că-mi foloseai baia la 1 noaptea, dar se auzeau nişte sunete ciudate cam aşa "Schlick, Schlick" sau "Fap, Fap." Întrebarea e: Ce dracu făceai? -.-

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

A spus fratele tău să tac.

| AikkoxD a răspuns:

Uhm,încă n-am găsit alt tic. Uneori îmi vine să le dau dracu' de seminţe.

| Fiction a răspuns:

Scarpinam motanul.

| Woodenpints91 a răspuns:

Îi dădeam pedale lu' mică-ta. Copil fără haz de eşti.

| EdiT a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nici nu știi unde locuiesc, deci mai mult ca sigur nu ai nimerit locația.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru EdiT):

Nu-mi pasă unde locuieşti.
Poate voiai să zici locuinţa. Locaţie înseamnă cu totul altceva.
Învăţaţi şi sensul cuvintelor înainte să le folosiţi, că vă faceţi de râs.

| Synapse a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da...si eu m-am plictisit de ei, da' ma gandeam sa nu-i zic de mama, si sa-l ignor.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Synapse):

Dacă-i ignori se înmulţesc ca viermii-n hoit, având impresia că ce fac ei e mişto şi amuzant.
Trebuie stârpiţi de mici, să nu prindă rădăcini, că apoi greu mai scapi de ei.

| EdiT a răspuns (pentru Woodenpints91):

Scuzele mele, atunci.

| EdiT a răspuns (pentru Synapse):

Păi dacă te-ai plictisit, atunci de ce ai mai dat un click pe întrebare? Dacă nu-ți plăcea, puteai pur și simplu s-o ignori. Era greu, nu?

| Synapse a răspuns (pentru EdiT):

Crede-ma...raspunsurile stupide sunt un deliciu.Ma amuza sa vad cum se fac de ras unii.

| Synapse a răspuns (pentru EdiT):

Tipii aia sunt mai stupizi ca raspunsurtile si intrebarile care le posteaza acolo.

| Synapse a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da' daca te iei de ei, fac la fel ca aia din Braila, si vin cu rudele si cu sundelele.Au multi aliati pe site-ul asta.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Synapse):

La brăileni, le arunci o monedă de 50 de bani, şi încep să se bată pe ea. Cam aşa e şi aici thinking

| Synapse a răspuns (pentru Woodenpints91):

Doar ca in loc de monede de 50 de bani, le spui ca le dai funda.Cred ca si-ar umili familia pentru o funda.Adica sunt sigur de asta.Nu prea mai merita sa-ti pierzi vremea pe TPU.

| EdiT a răspuns (pentru Synapse):

Crezi că eu sunt atât de josnic să mă milogesc pentru o fundă? Ce pot face cu ea în viața reală?

| EdiT a răspuns (pentru Synapse):

Crezi că eu sunt atât de josnic încât să mă milogesc pentru o fundă? Ce pot face cu ea în viața reală?

| Synapse a răspuns (pentru EdiT):

Scuza-ma ca-ti spun, adica nu ma scuza.Nu-mi amintesc sa fi facut cineva referire la tine. Daca te incluzi singur in categoria aia, e grav.

| trolololo a răspuns:

Sex

| Xtadelo a răspuns:

Ma gandeam la tine smug

| DWDT a răspuns:

Pe la 1 aseara (era noapte btw) eu ma uitam la Dexter deci shht! Poate era pisica lu' vecinu' care mi-e sora vitrega

| Inemes a răspuns:

De ce minti?
Ca tu erai in baie nu eu laughing

| leftside a răspuns:

O calaream pe mama ta! Cand o sa va saturati de intrebari idioate?

| EdiT a răspuns (pentru leftside):

Te-ai luat după Wooden. Cum am zis și mai sus: Dacă nu-ți place, de ce dracu ai mai dat click pe întrebare când puteai, pur și simplu, s-o eviți...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru EdiT):

Dacă nu-mi place o întrebare, dau click pe ea şi zic de ce nu-mi place. Dacă aş da click doar pe chestiile care-mi plac, nu aş mai avea ce răspunde, şi m-aş plictisi.

| leftside a răspuns (pentru EdiT):

Trebuie sa mai radem si noi, iar intrebarile de genul asta sunt cea mai buna solutie. Vreo problema?

| blooDyFox a răspuns:

Sforăiam.