| Miky03 a întrebat:

Pe tine te-a prins cineva cand fumai(maicata/taicatu etc.)? cum ai reactionat?

16 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

"Deliric e de vină!"

| BlackVeil a răspuns:

Ceva de genu': A intrat in gura mea! Ce sa-i fac, lol?

| MoonLight a răspuns:

De obicei ma prinde cac*rea cand fumez...

| lunarwolf a răspuns:

Încă nu m-au prins. laughing

Dar știe toată școala,inclusiv diriga și directa. Care, CULMEA, nu le-au spus părinților. Nu știu de ce. big grin Pure luck.

| CoquineNoire a răspuns:

Da,m-a prins mama cand fumam un joint, i-am suflat in moaca un fum imens si a adormit.
cand s-a trezit, a crezut ca totul a fost un vis, in schimb a devorat tot din frigider.

| totGumã a răspuns:

Da.Am stat calma si mama a zis sa.i dau si ei o tigara!

Răspuns utilizator avertizat
| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Fumam eu si cu sor`mea, iar cand ne-a prins [ tata ] am inceput sa tipam cat ne-a tinut gura laughing si tata a inchis usa spunand "thulaiii! de ce am facut eu fete?!straight face " si a mers mai departe fara sa bage de seama. ca si cum nu s`ar fi intamplat nimic.laughing

| Klepto a răspuns:

Am ascuns revistele porno, gonflabila si damingeana de tuica.

| Dennys1521 a răspuns:

Nu m-a prins,pentru ca nu fumez,dar, ce as putea facestraight face. shoc, si astept consetintele

| Yukidaruma a răspuns:

Pe noi ne-a prins diriga, ca am fumat toata scola, cum sa reactionez? toti am inceput sa nnegam si sa dam vina unii pe altii laughing, si am sfarsit toti pedepsiti, au aflat si parintii (am intrat si putin in probleme cu ei dar, na nu a fost decat o mica cearta atat ^_^)acum decateori ne aducem aminte ne apcua rasul laughing de ce tampenii am facut in generala, si am sfasit toata clasa sa ramanem peste ore sa facem curat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fumez fă!

| Wladutz a răspuns:

Da cine a zis ca fumez?

Eu trag pe nas...

Răspuns utilizator avertizat
| RM a răspuns:

Nu, pentru ca nu fumez. happy

| andrada_7513 a răspuns:

Pe mine m-a prins fratele si am zis ca e o pacaleala de 1 aprilie! noroc ca era 1 aprilie, apoi m-a prins diriga in baie si am zis ca doar am incercat (cica )si i-am zis la mama si nu m-a certat