Anna
| Anna a întrebat:

Pentru amatori, google-varianta tiganeasca:P.
http://www.gugle.illegal.ro/

Răspuns Câştigător
| christian a răspuns:

Psiholoaga, stai linistita ca multi si-au fericit timpanele cu glume si bataie de joc la adresa crestinilor.Mai vrei o doza, ceva? Linkul asta e o parodie la adresa tiganilor, si are un sambure mare de adevar. Mi se pare foarte tare, si stiu ca, desi nu recunosti, te-ai amuzat copioslaughing

73 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

E intr-adevar interesant happy

| psiholoaga a răspuns:

Robert, sau poate a dat stupid pentru ca e o aplicatie jignitoare. Astfel de glume intretin niste stereotipii despre rromi: ca sunt inculti, ca sunt toti niste ascultatori de manele, ca in afara de 'aiurit alarme' nu stiu nimic... Daca era o pagina 'la misto' despre crestini, nu mai vedeam atatea rasete, nu, Anna?

| psiholoaga a răspuns:

Wow! Sunt atat de emotionata... Dupa ce am lipsit atat, fanii inca isi aduc aminte de mine. Of, multumesc!

Anna
| Anna explică:

Mi s-a parut o pagina draguta, amuzanta, si daca tu esti o persoana din 10 care te ataci, tot e bine pentru restul care au stiut sa aprecieze gluma.Crestinismul si pagina asta nu au nimic in comun, dar daca iti place sa te legi atat de acest subiect scrie-mi in privat.

| Bacemi a răspuns:

Superb. Chiar aveam nevoie sa zambesc putin.

lolita
| lolita a răspuns:

Incredibillllllllllll, am ramas fara cuvinte!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughingMi-a placut asta... Ms mult Anahappy

eileen
| eileen a răspuns:

Da, il primisem mai devreme pe mess, faceam un proiect si m-a bufnit rasullaughing

eileen
| eileen a răspuns:

Din cate citesc aici, Ana recomanda site-ul amatorilor, nu il baga pe gat nimanui. Asa ca hai sa incetam cu rautatile, bine?

| ioanaa a răspuns:

rolling on the floor
Foarte tare Anna, "mi-ai descretit" fruntea inainte sa ma bag extenuata in pat. Acum adorm cu zambetul pe buze laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

O porcarie...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

....anonimule cine esti?

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Marfalaughing Mai devreme, sau mai tarziu, trebuia sa apara si asa ceva.

| cristi a răspuns:

Cred ca le-ar fi mai la indemana tiganilor laughing

| cristi a răspuns:

Gluma asta este inocenta pe langa ce glume nesimtite si comentariii batjocoritoare s-au dat la adresa crestinilor, si pana la urma tiganii si-au creeat propria imagine ..asta sunt, cu mici exceptii, tiganii apartin unei etnii cu probleme. Anna nici macar nu a facut o gluma doar a postat un link, sa va mai destindeti si voi.

| borsec a răspuns:

Foarte tare...laughing

| borsec a răspuns:

O pun ca pagina de start pe internet explorer laughing laughing

| silvio a răspuns:

laughing rolling on the floor

| Bianca26bb a răspuns:

rolling on the floor...Doaamne... Dar doar prima pagina e in tiganeste, si daca *caut, de exemplu, tigan, e in romana.big grin.
Super laughing!
Dar o inntrebare big grine unde ai gasit site-ul asta? laughing
Miss Piranda laughing Controbaie laughing Am bulan macat'as rolling on the floor.

| Sara2 a răspuns:

Foarte tare "cotrobaie" rolling on the floor

| Dl.Inginer a răspuns:

Haha laughing, cine stie poate chiar o sa isi faca un google al lor laughing

| joy a răspuns:

Superrrr! Cea mai tare faza :Fa-l pe Gugle cotrobaitoru default rolling on the floor

| Mya a răspuns:

rolling on the floor foarte tare!

| BluePuff_3062 a răspuns:

Google.rro oferit in Englezeste si Germaneza laughing

| costi a răspuns:

Ce ne mai place sa facem misto-uri aiureahappy

| Brotacelu a răspuns:

E cel mai penal site dupa pitipoanca
laughing))

| claudya a răspuns:

Asta-i mistoooooooooooooo!

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Foarte tarelaughing pacat ca nu toti rromi stiu sa citeasca ca sa il foloseasa.

| davvid a răspuns:

Deci e prea tare, am capiat de rasrolling on the floor Cauta in dusmanii meirolling on the floor!