| Dl.Inginer a întrebat:

Pentru fete: ce te atrage cel mai tare la un baiat?
Pentru baiati: ce te atrage cel mai tare la o fata?
Sau care este primul lucru la care te uiti cand vezi o persoana de sex opus care te atrage?!

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

La prima vedere aspectul fizic, fata(forma, conturul, mimica) ochii(privirea), gesticulatia, buzele, formele fizice. aspectul general

18 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Primul lucru care ma atrage la un baiat: fata(privirea, ochii, buzele), si inaltimea-daca e bine facut.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

OCHII SUNT PRIMI LA CARE EU MA UIT.happycomportamentul, privirea si zambetulhappy

| andi a răspuns:

Intai ma uit la fundul ei...nu stiu de ce ...cred instinctul sexual, apoi la sanii ei, si deja ma si vad in pat cu ea

| anonim a răspuns:

Ciao robert.ma mai stii? eu sunt tipul care tocmai a afirmat ca pe aici, pe acest site, sunt cam multi obsedati sexual. tu ce mai faci?big grinbig grin

| borsec a răspuns:

Ma uit la formele corpului, trebuie sa fie bine facut, apoi la ochi.

| hashe86 a răspuns:

Fund si picioare prima oara, apoi ridic privirea abdomen, bust, fata, privire, aici ma opresc cateva momente pentru ca acestia spun mai mult decat tot ce am analizat eu inaintea lor.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Ca tot barbatul ma uit la sani si la fund.astea de obicei ies in evidentalaughing Dar cel mai mult conteaza fata.

| christian a răspuns:

Primul lucru: privirea imi cade pe sani, dar conteaza zambetul si fata, sa fie frumoasabig grin!

| joy a răspuns:

Zambetul si privirea. apoi pieptullaughing

| Danny _3256 a răspuns:

Zambetul

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La aspectul fizic big grinbig grin desi asta ar trebui sa fie ultimul lucru la care ar trebui sa ne uitam...winking

| anida a răspuns:

Trebuie sa aiba o privire si un zambet frumos dar ma uit si la mainile lui, trebuie sa aiba mainile ingrijite.

| Rebecca86 a răspuns:

Ochii

| Ea a răspuns:

Imi place ca baiatul sa fie mai inalt decat mine. Macar putin. Conteaza si aspectul fizic. Dar cel mai mult conteaza personalitatea.

| alecs_6027 a răspuns:

Caracterul...comportamentul...si..big grin..nu in ultimul rand corpultongue

| Kiddu a răspuns:

Prima data ma uit la fizicul lui, iar daca imi place ce vad continui sa-i cunosc atidutinea si comportamentul happy
Cele 2 ma atrag : fizicul si atitudinea~de tip umblat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul lucru pe care il fac atunci cand intanlnesc un baiat este sa ma uit ce culoare au ochii lui... poate ca suna ciudat dar chiar asa fac... daca are ochii verzi sau albastri si are un aspect placut e trecut pe lista baietilor dragutiwinking...si foarte important este felul in care se imbraca si cum vorbeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happyhy totii vad ca au raspuns despre fizic si etc!straight face pai si inima si sufletu ei unde le lasii? happy a dat ca totii.straight face va intere fizicu si alea! pfstraight face ce...