| crinutza_8429 a întrebat:

Care este primul lucru care te atrage la un baiat?

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Daca iubesti pe cineva nu ai nevoie de niciun motiv, este pur si simplu chimia a doua suflete... doua corpuri ce gandesc doar cu sufletul, nu cu creierul, pur si simplu simt dragostea.

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Gramatica. (valabil la ambele sexe!)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să mă atragă?
Să fie frumușel și de caracter!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caracterul și să fie și frumușel, nu mumie!
Pa, pa.

| Anca a răspuns:

Ce mi-ar placea sa aiba ca sa ma atraga mai bine spus laughing

Ar fi cam asa :

1. o pereche de gropite - una in fiecare obraz
2. Numarul dintilor complet! Plus dinti frumosi, albi!
3. Parul brunet, ochii caprui
4. Buze frumoase, zambet frumos, gesturi interesante
5. Inaltimea peste 1.75
6. Constitutie corporala placuta - nu pachet de muschi, dar alura atletica
7. Unghii ingrijite, pensat putin - ceva metrosexual, NU GAY
8. Vestimentatie ingrijita si atent studiata.
9. Privirea si timbrul vocal
10. Si nu cel din urma : Vocabularul!

Nu pot alege doar un singur lucru care ma atrage. Ori are majoritatea din cele de mai sus, ori... laughing

| Prishille a răspuns:

Gentiletea si charmul

| MadnessCaffe a răspuns:

Toate cu fizicul laughing clar.

| cяιss a răspuns:

Stilul lui
si Look-ul

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gentiletea si charmul

Adica sa fie un gentleman, cand mergem impreuna la un restaurant sa nu intre ca tolomacul inaintea mea.

Iar in privinta charmului, sa fie un barbat care desi nu poseda calitati estetice extraordinare sa te frapeze prin prezenta sa galanta, sa aiba o alura fermecatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prishila, mama...conform bunelor maniere, barbatul intra mai intai, pentru a ghida femeia spre masa dorita si pentru a o feri de ochii curiosilor. informeaza'te si tu, codul bunelor maniere se poate gasi pe internet, iar daca il vrei in propria biblioteca este in librarii la 16 leilaughing). bafta

| simonica57 a răspuns:

Pe mine ma atrage la un baiat sa fie frumos inbracat sa fie frumusel si sa spuna multe glume
fundita?
dar tie ce iti place la un baiat?
fundita?

| obsesion15 a răspuns:

Sunt 3 lucruri:
1.Zambetul
2.Ceasul/butoni
3.Pantofi curati.

| crinutza_8429 explică:

Specifikatzi... ce anume la aspectul fizic(lookul)

| crinutza_8429 explică:

Da tie cetzi place? :*