| anonima0101 a întrebat:

Pinguinii au genunchi? * intrebarea asta m-a framantat toata viata*

54 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da se mai apleaca si pingiunele din cand in cand

| KamaSutra a răspuns:

Nu au big grin

| raMLesS a răspuns:

Ba ce frumy e aia din poză mrrrrr.

| Croampa a răspuns:

Daca as avea un 100000000000 € pentru fiecare persoana ca isi pune intrebarea asta, acum as avea 200000000000 €.

Da, am spus tot de mai sus sa evidentiez ca esti a doua persoana care e interesata de genunchii pinguinilor!

| anonima0101 explică (pentru Croampa):

Ba, nu ma intereseaza daca a mai fost pusa important e ca m-am gandit la asta toata saptamana deoarece am vazut un documentar despre pinguini si mna decat sa caut pe google, am " intrebat " aici. Ok? si da, da sunt interesata de genunchii pinguinilor. *Pace*

| Croampa a răspuns (pentru anonima0101):

Keep calm...
Nu-i mare lucru, adica ai putea sa dai search pe google( cum ziceai) sauuuu, sa pui intrebarea pe o categorie unde sa nu se dea toti la tine. In fine, daca ai pus intrebarea aici suporti "consecintele".

| Mieeez666 a răspuns:

Ce-i cu...sapca aia frumoasa din poza? smug
*Ba, lasa femeile!*
Da' ce, n-ai vazut pinguini rugandu-se in biserica, lingand moaste si care inconjoara biserica in patru labe?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Răspunsul este nu. Acum poti muri in pace. Cu conditia sa dai coliva.

| anonima0101 explică (pentru dragosbogdan001):

Nu mor, stai calm.winking

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru anonima0101):

De ceeeee... sad

| anonima0101 explică (pentru dragosbogdan001):

De ce, ce?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru anonima0101):

Pai de ce nu mori? Mi-era pofta de coliva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))))
Buna intrebare!
Eu's fanul tau nr. 1 (ca sa stii)
Nu il baga in seama pe RaMLess rolling on the floor))

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Oh, stai calm "iub" nu il bag rolling on the floor) tu esti nr. 1 laughing

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' nu-l băga, RaMLess e un prost.
Adevăratul gagicar frumos jmecher iub este raMLesS love struck.

| anonima0101 explică (pentru raMLesS):

Mai raMLesS dar modest mai esti laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

X___X...Go kill yourself! rolling on the floor))

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Uuu, se incinge atmosfera, ma duc dupa popcorn laughing

| raMLesS a răspuns (pentru anonima0101):

Eu mananc pufuleţi.

| anonima0101 explică (pentru raMLesS):

Ok.blushing

| raMLesS a răspuns (pentru anonima0101):

Tu cu Jwooww vreti sa fiti iubitele mele? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Esti B?

| anonima0101 explică (pentru raMLesS):

Cred ca ala e baiat rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonima0101):

Pai da, asta ma miram si eu ...asta este bisexual...rolling on the floor)))

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) Hai sa ne retragem incet si sa-l lasam sa viseze rolling on the floor)

| raMLesS a răspuns (pentru anonima0101):

Sunt Baiat love struck

| anonima0101 explică (pentru raMLesS):

Esti si gay? laughing) * fara suparare si iarta-ma ca iti spulber visele doar ca Jwoww e baiat *

| raMLesS a răspuns (pentru anonima0101):

De când e băiat? Mi-a spus că are menstruaţie :]].

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Mah, nesimtitule, cum iti permiti asa ceva ...eu menstruatie...rolling on the floor)))
Ai innebunit?

| anonima0101 explică (pentru raMLesS):

Ce?! rolling on the floor Mehh..asta e, se mai intampla, nu e vina lui sad

| raMLesS a răspuns (pentru anonima0101):

Jwoww gay, andrea cf? Eşti liberă diseara? Vrei să bem un suc?
Te iubesc in gura Jwoww.

| anonima0101 explică (pentru raMLesS):

Andreea* cu 2 de " e " big grin. Si da sunt libera ca pasarea cerului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

rolling on the floor)))
Si eu love struck love struck

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Pe mine nu ma iubeste nimeni rolling on the floor *lacrima*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonima0101):

rolling on the floor))
Ba da, nu vezi, pentru tine ne certam laughing))

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Salpa!

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Aweee, ma simt atat de importanta acum rolling on the floor)

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Si acum eu sa fiu gen " am iubit " rolling on the floor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Da ce ma urasti acum crying
Why Why why me...crying(
BTW: Salpa? WTF is Salpa?

| raMLesS a răspuns (pentru anonima0101):

Deja aveam fantezii cu Jwoww, credeam ca-i fata.
Oricum cf?
Vrei să iesim la un suc de struguri?rolling on the floor

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Nu am man, * keep calm*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

=))))))
http://i.imgur.com/6osgElA.jpg

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Să-i mulţumim anticipat Andree-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea sad
Sunt fata, sorry. Apreciez alte fete de aceea ti'am scris ca esti frumoasa si chestii de genul ''eu sunt fanul tau''
Adevarul este ca nimeni nu a stiut ca eu sunt fata si am fost de accord sa ramana lucrurile asa. Cand dadeam raspunsuri mi se comenta '' mersi mult, man asta este ceea ce cautam '' sau prietene stiu despre asta '' sau taticule'', chestii de genul big grin
Am continuat chat'ul asta ca voiam sa conversam sa radem happy. Nu te supara pe mine.
Am tendinta de a folosi cuvintele la genul masculin, de cand am intrat pe TPU, si de asta probabil ti'ai inchipuit ca sunt baiat, nici nu te'am contrazissad
Esti o fata frumoasa big grin
RaMLess nu fi Pufy, si nu ma mai jigni, please, am glumit love struck.
Sorry pentru toata incurcatura asta.
Nu te supara pe mine, crying(

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Mor rolling on the floor) Si acum eu sa spun ca sunt baiat * ar fi ceva *, dar sunt fata...laughing)
Mi-ai ruinat sansele, oh chiar aveam fantezii cu tine * glumesc * rolling on the floor))

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

E, daca tot dam cartile pe fata trebuie sa spun ca varsta mea este...

Eee, si ce mai vreti? Ce mai urmeaza, sa ne spunem marimea...*ba ce ma enerveaza ca-s suspendat si nu pot sa injur sad *
Stai, deja se face asta pe TPU. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonima0101):

laughing)
Sorry...laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

Cu ce te'am deranjat, au fost niste glume big grin
Tu ce mai vrei acum?

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu nimic, da' ii cam ciudat. Zici ca esti fata, unu' se indragosteste de tine si dupa spui ca esti baiat. Intr-un fel e un mod bun pentru o farsa. laughing
Bani, multi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a demostrat acum miliarde de ani că marmotele au fiecare câte veveriță ce se uită la peștera albinelor și aerul încearcă să cucerească lumea.

| TheWalker11 a răspuns:

Ce? :))) de ce ai avea asemenea curiozitati? :))

http://www.google.ro/......tp?/imgres

nu cred :))

| anonima0101 explică (pentru TheWalker11):

De ce nu as avea? Smr.e doar o intrebare * cam ciudata, da' ma rog * rolling on the floor)