| DarkRevenge a întrebat:

Plictiseala... cine se alatura impreuna cu mine intr-o calatorie? Am bilete pentru Londra, Paris si Mumbai.

11 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Oricand vin la Londra (ploaaaaieee big grin )

| Copac13 a răspuns:

Eu vreau in atlantida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Londra...ce vizitam, ce mancam, unde stam, cat ne costa?

| DarkRevenge explică (pentru anonim_4396):

Vizitam ce vrei tu, mancam regeste (ce vrei, pui, prajituri nu avem limite) stam la o vila cu piscina si nu ne costa doar 200 de euro smug

| nlko a răspuns:

Lasa Parisul... Eu sunt in Turcia laughing.

| DarkRevenge explică (pentru nlko):

Oooo te-ai intalnit cu Suleyman Magnificul? rolling on the floor))

| nlko a răspuns (pentru DarkRevenge):

Urasc telenovela aia laughing.

| DarkRevenge explică (pentru nlko):

laughing

| nlko a răspuns (pentru DarkRevenge):

Serios...ma plictiseam si tot schimbam canalele pana am ajuns la magnific.
Efectiv muream de ras cand le vedeam fetele dramatice...laughing

| DarkRevenge explică (pentru nlko):

Ioilaughing eu muream de ras cand unii isi dadeau palme. Zici ca era primul razboi mondial al palmelor