| RainmakerX a întrebat:

Plictiseala de vacanta...

=ORACOL=

1.Care este lucrul pe care vrei sa il faci neaparat in vacanta aceasta? Sau, ai un astfel de lucru?

2.O tipa vine la tine pe strada si iti trage o palma...nu o cunosti si ea nu zice nimic, doar se uita insistent la tine. Ce faci?

3.Sa zicem...ai un catel nou, ce nume ii pui?

4.Ce melodie imi asociati mie? La ce melodie va ganditi cand auziti de "Blitzlike"?

5.Pepene verde sau galben?

6.Aroma de inghetata favorita...

7. a. Cate anime-uri ai vazut de cand a inceput vacanta?
b. Cate filme ai vazut de cand a inceput vacanta?

8.Ce vezi cand te uiti pe fereastra din camera in care te afli acum? Sau daca esti deja afara atunci ...care este primul lucru pe care il vezi?

9. Sa zicem ca ai putea sa primesti un raspuns la orice intrebare... Ai voie sa intrebi doar un singur lucru. Ce intrebi?

10.Ai incredere in cersetorii pe care ii vezi pe strada? De ce?

Pa pa! Sper ca v-a placut!

Răspuns Câştigător
| Gabi1123 a răspuns:

1. Pai sa citesc 26 de carti, da 26 nu stiu, mi-a venit nr asta in cap!
2.Ii trag o privire de psihopata rolling on the floor
3.Pie(placinta)
4.Hmmmm...cred ca Glad you came-nightcore :3
5.Verde ca galbenu' nu-mi place
6.Menta+ciocolaaata
7.a-vreo 4
b-daca se pun si serialele 30
8.Pe mamaie cum spala vasele
9.Prostia chiar e infinita cum a zis cineva?
10.Uh....nu,decat intr-o babuta de pe strada pentru. ca de fiecare data cand o vad ca primeste bani nu se duce ca alti cersetori (din ce am vazut eu) sa isi ia tigari/alcool or chestii de genul, isi ia o paine.

| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

Imi place mult melodia aceea mai ales nightcore big grin

| Gabi1123 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai d'aia am ales-o, la multi de asculta nightore ne placewinking
Mai stiu si altele big grinD
Noapte buna man!

| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

Noapte buna!
Deci si tu asculti Nightcore? smug Fain. Inca o persoana care asculta pusa pe lista mea... Pana acum suntem 6. Way to go!

| Gabi1123 a răspuns (pentru RainmakerX):

Dap,nightore si rock si ce mai gasesc prin anime-uri, ca asa ascult si altfel de muzica dar nu mi-am dat seama ce gen e laughing

| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

Ce tare, exact astfel de muzica ascult si eu. smug

| Gabi1123 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ahm,pai pe la mine prin clasa eu sunt cum sa zic....singurul porumbel printre ciori ca sa ma exprim mai frumos rolling on the floor

| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

Stii deja cum e cu clasa mea deci nu mai trebuie sa zic rolling on the floor

57 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1. Sa muncesc, nu e un loc de munca mai degraba sofatul pentru mine e un stil de viata
2. o injur si ii trag una la buci
8. blocu din fata si varianta pe unde merg tirurile
9. la ce varsta as muri, ca sa mor linistit macar laughing
10. nu, isi urmaresc interesele

| 愛日本 a răspuns:

1.Sa slabesc 10 kg (nu sunt grasa dar vreau sa fiu foarte slaba)
2.Cred ca o iau la bataie, din moment ce stiu ca nu am facut nimic gresit si o intreb care-i faza
3. Jumpei
4. Lookas-Apollo
5.Rosu
6.Ciocolata
7.nu a vazut niciunul cand a inceput, dar in timpul vacantei m-am uitat la 2 :Naruto&Fairy tail
8.Strada
9.Ce sa fac ca sa fiu o femeie de succes
10.Nu am incredere in nimeni, mai putin in ei.De ce? Pentru ca multi dintre ei sunti tigani si isi pun puradeii sa cerseasca ca sa-si cumpere bautura si tigari apoi dupa cateva zile te scuipa pe strada

| 愛日本 a răspuns (pentru 愛日本):

Am sarit peste 7 b, pai am inceput vacanta cu mai multe seriale dar nu le-am terminat :
lie to me
the Mentalist
Dr house
Game of thrones(reluat de la inceput desis unt la zi)
Pretty little liars
Vikings
Mesaje de dincolo

| Evolution a răspuns:

Tot din plictiseală raspund şi eu deoarece eu nu răspund la astfel de întrebări.

1. Nu am un lucru care trebuie să îl fac "neapărat", aş vrea să evoluez pe unele planuri.
2.Probabil aş întreba'o dacă are părinţi şi i'aş cere numărul lui măsa să vorbesc despre educaţia ei.
3. Hmm nu ştiu... evo rolling on the floor))
4.Habar n-am
5.Verde clar
6.Ciocolată
7.Nu mă uit la anime'uri, toate care au apărut 2015 (ted2, minions, insidious chapter 3 etc.)
8.Un autobuz oprit in statie
9.Interesantă întrebare... hmm... probabil când voi fii fericit.
10. Sincer nu prea, deoarece unii nu sunt cerşetori happy

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

1.Să ajung la mare.Mi-ar place mie să am marea aproape în fiecare zi...
2.Şi dacă sunt fată? O întreb dacă suferă de schizofrenie.
3.Bobby.
4.https://www.youtube.com/......tps?/watch
Nimic personal.
5.Roşu.
6.Vanilie.
7a.Nu urmăresc anime-uri.
b.Le-am pierdut şirul.
8.Telepatie...Când arunc ochii pe fereastră, văd munţii
Piatra-Craiului, Păpuşa.
9.De ce-i timpul relativ şi prostia fără limită? E o singură întrebare.
10.Nu.Când se termină ziua, merg la cârciumă şi se îmbată ca porcii pe banii tăi.

| RAY a răspuns:

1 sa plec pe marte, sa slabesc vreo 7, 8 kg sa gasesc o fata seriosa
2 nimic, o sarut poate
3 o pisica poate mady
4 de jale
5 galben
6 egal
7 null, zero
8 reviste p0rno peste tot
9 cum a aparut universul?
10 mi egal

| OldSoul a răspuns:

1.Nu am asemenea plan.
2.Ii dau si eu o palma pervers la fund big grin
3.Rex cred.
4.Nu stiu, dar la ceva cu bass.
5.Galben.
6.Cacao.
7.Pai de cand a inceput vacanta am dat-o mai rar cu filmele, nu stiu, undeva intre 5 si 10.
8. Daca ma uit pe una dintre ferestre vad o alta casa, daca ma uit pe cealalta fereastra vad strada.
9.Cand o sa mor.
10.In general nu, majoritatea sunt cam prefacut, am vazut destule cazuri in care erau apti de "munca", ei cerseau linistiti iar mai apor ii vedeam in bar.
Dar sunt si cazuri in care ii cred, de exemplu e un batranel care sta langa un centru comercial, si mi-s-a intamplat de multe ori sa il vad maturand pe langa acel centru, sau chiar iarna maturand zapada...

| KillMePlease a răspuns:

1. să mă relaxez
5. verde
7. a. 0
b. 0
8. o stradă, nişte copaci şi nişte maşini
10. nu

| KamaSutra a răspuns:

1. Sa sar cu parasuta, sa ma uit la anime
2. O iau la bataie :D glumeam, ii cer explicatii :D
3. Ricky :x
4. https://www.youtube.com/watch?v=sOKwKB9wu30
5. Verde
6. Nu-mi place inghetata
7. a.0
b. nu mai stiu
8.blocuri :(
9. Voi fi vreodata fericita pe deplin?
10. Da si nu

Pa pa :)

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Kama...nu vreau sa fiu rautacios. Dar pana acum 2 minute am crezut ca esti Darkxent rolling on the floor Am vazut aici "fericita" si atunci am observat...de ce aveti amandoi aceeasi poza de profil?

| KamaSutra a răspuns:

rolling on the floor)
Pai e o mica particica din razbunare, fiindca imi fura funditele big grin
Si stii doar ca asta il doare mult happy
Si nu mi s-a parut ceva rautacios, am avut si aceeasi poza cu Freaak, he he...ce vremuri happy

| raMLesS a răspuns:

1. Vreau să sar cu paraşuta laughing
2. Ea îmi dă una, eu îi dau 10, să se uite cum vrea nu-mi pasă.
3. Handilău.
4. La Skrillex & Damian "Jr Gong" Marley - "Make It Bun Dem"
5. Ăla galben, îi mai dulce
6. Îngheţată cu Cremă de Cacao sau de pepene galben rolling on the floor
7. (a) - 0
(b) - 2
8. O casă.
9. " De ce atunci când îmi bag degetu în c*r pute? "
10. Da ei au încredere în mine?!

| RainmakerX explică (pentru raMLesS):

9... Mancam...acum imi vine sa vomit.

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Ce mananci?

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

LOL Nu ma asteptam la intrebarea asta.
Chipsuri dar nu mai mananc le am aici langa mine, mi s-a facut scarba cand a zis ala cu fundul. (asta si cine mananca ceva sarat cand e cald afara...)

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Ce chips-uri?laughing

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

Serios?
In primul rand nu sunt chiar chipsuri doar ca nu am stiut cum sa le spun. Iti scriu exact ce scrie pe punga rolling on the floor Plictiseala e atat de mare...

Alka-Breakers-Toortitzi cu mix de seminte

:]]

| Suck a răspuns (pentru raMLesS):

Ce om... de ce iti bagi degetu in c*r? Ai nevoie sa fi iubitlaughing)))am auzit ca legalizarea homalăilor se apropie, o sa-ti gasesti jumatatealaughing))

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Naspa laughing big grin (no offence)

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

E bine asa, credeam ca vrei si tu... mai mult pentru moi smug

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Nope, thx

Am alune.

| raMLesS a răspuns (pentru Suck):

Vreau să mă iubeşti tu şi să-mi dai trabucul rolling on the floor.

| Suck a răspuns (pentru raMLesS):

A dracu pielea pe tinelaughing)

| raMLesS a răspuns (pentru Suck):

Eu am şoric laughing Sunt un porc, mâncami-ai şoricul rolling on the floor

| Suck a răspuns (pentru raMLesS):

Vrei sa-mi bei laptele de tată? laughing))

| SergiuBoss11 a răspuns:

1.Sa ma joc la PC pana ma gasesc criminalistii deshidratat.
2.Mama,ce bataie i-as trage.
3.Parkinson sau Bercea, cred
4 ost din Guilty Crown
5 galben forever
6 cioco
7a.0
b.0straight facestraight face ce viata trista am, baaaa
8 wc-ul
9. vrea oare blitzlike sa fie prietenul meu?
10.In functie de miros.

| RainmakerX explică (pentru SergiuBoss11):

9.Blitz e prieten cu toti cei de la T/A smug

| Mayar a răspuns:

1. Sa dooooooorm! O zi intreaga sa dorm!
2. O prind de mana inainte sa ma loveasca. De apuca totusi, fac misto de ea.
3. Amadeo
4. Lady Gaga - Heavy metal lover
5. Verdeeeee!
6. Cioco
7. a. 1 sad
b. Vreo 10-15
8. Un pom - mar
9. Ce intreb pe cine? Pe tine? Sau pe oricine?
10. Nu am incredere, de aceea nu imi pun viata in mana lor, insa am mila fata de ei si ii ajut.

Sa imi clatifici la 9 sad

| RainmakerX explică (pentru Mayar):

Nu o sa-ti raspunda nimeni la 9. Ma refeream ca daca ti-ar raspunde cineva la orice intrebare posibila atunci ce ai intreba?

| Mayar a răspuns (pentru RainmakerX):

Ahaaaa. As intreba pe cei de la NASA daca atunci cand a mers Neil Armstrong, daca nu ma insel, pe Luna - a fost o pacaleala sau a fost pe bune big grin

| RainmakerX explică (pentru Mayar):

Okay big grin

| Mayar a răspuns (pentru RainmakerX):

hee hee

| syd2 a răspuns (pentru Mayar):

Si tie iti place Gaga, inseamna ca esti sora mea.

| Mayar a răspuns (pentru syd2):

Hehe laughing
Depinde. Pe unele melodii nu le ascult nici moarta, pe altele le ador!

| LePotato a răspuns:

1. Habar n-am
2. Ma uit si eu insistent la ea
3. Catel nou
4. Orice chestie nightcore big grin
5. Verde(chiar azi am mancat big grin)
6. Cacaoo-ciocolataa
7.a. 0
b. De cand a inceput vara*, pai nu stiu...nu asa multe (10 cred)
8. Vad niste copaci, ceva mirific...stiu
9. "Ce intrebare sa pun?" rolling on the floor
10. Nu preathinking Pur si simplu n-am.

Pa!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

1) Sa ma plimb
2) O phutt
3) Sara/Rex
4) Nicolae Guta - Leii grei
5) Rosu
6) Caramel
7) a. N-am inceput vacanta
b. idem
8) Un porumbel
9) Cine ia campionatu
10) NU

| syd2 a răspuns:

Hallelujah insfarsit macar cineva s-a gasit
sa puna o intrebare.

1.Nimic special, doar sa ma odihnesc.
2. O intreb daca vrea sa vina sa bem un ceai la cafenea si daca accepta mergem acolo si discutam diferite.
3. Napoleon
4.Am dat una, insa de data asta o sa dau alta, poftim :
https://www.youtube.com/watch?v=nMM6h9Yf348
Asta o pot canta si eu.Sa-mi spui daca-ti place te rog.
5. Rosu
6. Obisnuita, alba.
7.a Putine, din pacate :(.
b Niciunul
8.Palmier.
9.Uh, intreb daca Dumnezeu exista, si atat.
10. Nu chiar, insa am incredere intr-un boschetar, pe care il respect. (Poveste lunga)

Niciun fel de Pa pa, nu te duci nicaieri si nici eu, da mi-a placut.

| syd2 a răspuns:

Ma intreb, cum de nu ti-au mutat intrebarea asta la T/A, mie tot timpul imi muta oracolele. T_T.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

rolling on the floor Si eu ma intreb...

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Sper ca ai vazut mesajul pe care ti l-am trimis.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

Da,am vazut, vorbim mai tarziu.Momentan am putina treaba.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Să termin temele de vacanță I don't want to see
2. thinking thinking thinking
3. Nu știu
4. La niciuna
5. Verde
6. Ciocolată
7. a. Niciunul
b. Cateva, nu știu exact câte
8. Casa vecinului
9. Grea întrebare thinking
10. Nu prea pentru ca mulți se prefac și câștiga într-o zi din cerșit mai mulți bani decât câștiga alți intr-o lună pe merit

| Croampa a răspuns:

1. Vreau sa ma uit la anime
2. Ii trag doua palmi si daca comenteaza scot cutitu'
3. Costil
4. Little faster- there for tomorow( daca o pui intr-un AMV vreau sa ma mentionezi)
5. Verde pentru ca fac gargara cu el
6. I lovveee bloood, sau fructe de padure
7. a. Multe, nu stiu exact
8. Casa lu' veica-me'
9. Maine ploua?
10. Nu, de obicei sunt prefacuti si fumeaza toti banii primiti, daca ar fi dupa mine i-as face poata da fumul afara direct din plamani

E smecher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nimic
2. îi trag două
3. toto
4. https://youtu.be/Ra-Om7UMSJc
5. verde
6. vanilie
7. nu mă uit
8. blocuri
9. nu știu
10. nu. dar pe cei ce par ok, îi ajut.

paaaa :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 Sa nu imi fac planuri. 2 O iau de par. 3 Leon. 4 Love me like you do. 5 Verde. 6 Cocos. 7 Niciunul. 8 O curte. 9 Ce se va intampla in viitor? 10 Nu stiu...

| L1feDRAIN a răspuns:

1. Astept sa treaca vacanta.
2. O sarut happy
3. Cutu
4. La ceva electro
5. Galben
6. Capsuna
7.
a) 0 ( Urasc animeurile, fara suparare.)
b) 2
8. Perdeaua, dar daca sincer un copac si gardul.pot sa mai pindesc oamenii care trec pe alaturi...
9. Cine e viitoarea mea sotie?
10. Da, pentru ca nu am patit sa ii mai vad o data, dar cu totul alt aspect fizic.

Bye bye, interesant.

| vaporwave a răspuns:

1 sa termin serialul si temele, da
2 "ce naiba ai"
3 fac fir pe ceaun sau 4chan si intreb ce nume sa ii spun, aleg de-acolo
4 ceva in japoneza, nushtiu
5 verde, urasc ala galben
6 ciocolata/caramel
7 a. unul, dar era in timpul scolii cred, deci 0
b. muuulte
8 http://i.imgur.com/wmjtaDK.jpg
http://i.imgur.com/n3iipjv.jpg
calitate lvl eu
9 "ce se intampla dupa ce mori?"
10 nu
daca e sa le dau ceva, le dau mancare, nu bani, pentru ca sunt multi care se prefac sau daca sunt copii ii pun parintii sa cerseasca, si de banii aia isi cumpara ei bautura

| Gabi1123 a răspuns:

Merci de funda happy

| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

Nu ai pentru ce.Mi-au placut raspunsurile big grin