| Puţifer a întrebat:

Primul meu comic.:
http://i.imgur.com/vvUtl.png

să mai fac?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Un început absolut glorios. Atâta expresivitate!

34 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Abstract...

| Musique a răspuns:

Data viitoare pune si culoare
iese mai mandru` laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ma intreb:cat ti-a luat sa il faci? banuiesc ca destul de mult timp...happy

| NOBODY a răspuns:

Da,să mai faci la budă. într-un final ți-ai dat seama că ai 16 ani și faci la oliță

| PinguinuL a răspuns:

Să mai spună că romănia nu are talent.

| Criiiiiiiis a răspuns:

De astea faceam la gradinita!

| Puţifer explică:

* se uită în pantaloni.*
@DeeDee...
Nu ştiam că's băiat...credeam că's fată...da'dacă tu spui că sunt băiat, trebuiesă te cred pe cuvânt.

| Puţifer explică:

@DeeaTeIubeste...
o chestie.

| Puţifer explică:

@Criiiis
eu le făceam când eram embrion.smug
te'am luat.

| Puţifer explică:

@justme, record mondial. am stat 2 ore ş'un sfert.

| Puţifer explică:

* se enervează pe admini *
.@NOBODY
ăă
dacă tu spui.:-s

| AudImagini a răspuns:

@VădSuneteNeimInspiredBaiMi

Mi'aş dori sâ fac sî eu d'astia... da' eu pot numa aşa ...http://www.rve-oradea.ro/coperti/600x/CS000100.jpg

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

dă'l naibii dă robot

| Digital112 a răspuns:

Sunt mandru de tine!

| Pisicuța a răspuns:

@Criiiis
Noi facem d'astea d'abia acum big grin blushing...

| FucktheSystem a răspuns:

E minunat, să mai faci o mie ca astă
.

| DeeDee28 a răspuns:

Da...te admir foarte mult ...esti mai talentat decat ceilalti care au incercat. Se pot ascunde in fata talentului tau.

| Insomnii a răspuns:

*se scarpina*ce ar trebui sa fie chestia asta?

| BOOBZen a răspuns:

Uau,ce culori, ce tactica d desenare(nici nu stiu ce inseamna tactica)

| Rapture a răspuns:

Damn. E genial. O sa devina model pentru tapet.

| CookieșiParty a răspuns:

Breeee...Asta nici macar nu e un desen! E o linie curbata deschisa neagra! Uite ce pot face eu:http://www.google.ro/......tp?/imgres

| CookieșiParty a răspuns:

E cel mai frumos comic din lume!

| Biby a răspuns:

Bună.
Uaaaaauuu!love struck
Ce tare este!love strucklove strucklove struck
Normal, mai fă.happy

| LittleandLiars a răspuns:

Ar putea sa semene cu o rata thinkinglaughing))

| Rebeca2911 a răspuns:

Incearca sa mai faci inca unu, da sa fie drept! smug Sa vezi atunci minunatie`...

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

@VădSuneteNeimInspiredBaiMi

Mi'aş dori sâ fac sî eu d'astia... da' eu pot numa aşa ...http://www.rve-oradea.ro/coperti/600x/CS000100.jpg

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Scuze AudImagini am vrut sa vad daca va scrie ceva daca fac si eu asa sorry!^_^

| Kqzu97 a răspuns:

E Geniallove strucklove struck

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Daa! bv! bv! ce o mai fii si aia bv!

PS: parerea mea e ca esti la gradinita si faci valurilaughing)