| rrssaa a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti o gluma buna?

Răspuns Câştigător
| Adda66 a răspuns:

3 lilieci fac un concurs "Cine mananca mai mult" Se duce cel mare si se intoarce plin de sange la gura. Spune: -Vedeti turma aia de oi? Eu am mancat-o pe toata. Se duce si cel mijlociu. Acelasi rezultat. Se duce si cel mic si, de data asta, vine cu capul plin de sange. Le spune celorlalti: -Vedeti crucea aia mare si maro de acolo? Ei bine, eu n-am vazut-o! big grin

6 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Glumă bună.

| măcheamăăăî a răspuns:

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia "mama e numai una".
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu "mama e numai una":
- Ionel, tu ce ai scris?
- Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
- Bravo!
- Dar tu Geogele, ce ai scris?
- Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
- Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
- Si tu, Bula, ce ai scris?
- Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
MAMA, E NUMAI UNA!

| Brâncuşi a răspuns:

Mai fato nu te lua dupa altii, in locul tau m-as gandi singura la o gluma acum sincer...Una e sa spui o gluma originala nu alte copiiwinking Asa ca fi si tu originalawinking

| umbrax a răspuns:

Poate stie google

| Λl๓a a răspuns:

Nu putem. Avem lacat la gura