| Arthur a întrebat:

Raspundeti repede! M-a inţepat un băgrin, doare tare! crying Se poate muri din asta?

20 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Poti ramane cu sechele, daca prietena cauta la matrimoniale, baga-te si tulaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Se poate muri.de ras.Eu sunt pe joswinking.

| Arthur explică:

Nu. Băgrin il cheama pe scorpionul de casa al prietenei mele.hee hee
Va pare rau dupa mine? crying ...prietena mea s-a logat deja pe matrimoniale.

| Razvan a răspuns:

Te transformi I don't want to see

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vezi dacă umbli hai-hui prin natură? Nu mori din asta, n-am văzut salcâmi veninoşi, dezinfectează totuşi locul. Bănuiesc că nu te-ai înţepat în carotidă că nu mai apucai să pui întrebarea...

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Săracul scorpion... până mâine-i mort...

| juniper a răspuns:

Nu, doar exagerezi, pune compresa daca doare asa tare.

| Bishop a răspuns:

Waaa, ce a facut! Sa-i fie rusine.
Las ' ca trece, nu mori.

| Bishop a răspuns:

şi Băgrin e de pluş cu cleşti de plastic?hee hee

| CosteaVlad a răspuns:

Din pacate nu :

| CosteaVlad a răspuns:

Am glumit big grin

| anaid a răspuns:

Daca n`ai murit pana am scris eu esti bun da daca ai murit sa stii ca am trimis si eu 3 capace de sicriu la anuntu ala care la scris un user mai sus si iti dau tie premiu ca tu ai mai multa nevoie de el decat mine
PS:dupa ce mori vezi ca imi vreau banii pe capace inapoiwinking

| oareux a răspuns:

NU muri... nu ne lasa rolling on the floor cine o sa ne mai dea raspusuri? Bagrin rau.rau de tot

Ah.si daca mori imi lasi mie contul tauhee hee? JUst Kidding

| illusion a răspuns:

Unde'i fundita?!
No way no talking daca nu dai fundita nu raspund sa fie clar. ee comedie
[laughing]
lasa ca trece pana te insorihee hee

| gabryel a răspuns:

Ce e ala? zii pe romaneste ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagrin = salcam, te-a intepat el, a vrut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moare BitterSweet! aolo ce ne facem se duce TPU pe rapa glumesc laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va creste bagrin in picior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga repede un dop in gaura sa nu ti se scurga matzele pe acolo laughing

| reliever a răspuns:

Da...vei muri devil