| anonim_4396 a întrebat:

Raspunsuri considerate amuzante: 1060
multumesc celor care au votat asa!

10 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Si... F*CK! eu are 479 amuzante.tre' sa mai lucrez la asta...

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Raspunsuri considerate inteligente:202.Raspunsuri considerate stupide:258. Ntz! Ntz! ntz!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Multe răspunsuri inteligente sunt considerate amuzante deși ele oferă o informație elocventă!
Pa, pa.

| Pisicuța a răspuns:

*thinking: i know somebody on TPU really hates me, that explains that at every answer i got "stupid"...*
Revenind la subiect: Cu placerebatting eyelashes.

| Pisicuța a răspuns:

Băi, stai, acum am vazut ca tu minţi cu neruşinare, ruşine Dinu Patriciu
no talking

| Ea12345 a răspuns:

Saru'mana!

| Minty a răspuns:

1090winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1060 de raspunsuri considerate amuzante dintr-un total de 862 de raspunsuri(trebuia sa mentionezi si lucrul acesta). Ce mai? Esti tare, fratioare, tine-o tot asathumbs up.