| LoL a întrebat:

S-a terminat perioada cu comicuri si xat-uri si am inceput epoca cu link-uri (ne)amuzante de pe youtube?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da...dupa o sa urmeze pozele porno cu pitici

| LoL explică:

@Apache nu e o idee chiar rea laughinglaughinglaughing (just kidding...or not)

| LoL explică:

@AudImagini...yeah
frate daca te uiti la ultimele 5 intrebare ale unui idiot de pe t/a vezi numai.''ha ha ce amuzant *link-ul de pe youtube*'' e ca si cum ar rade de unul singur.ca deja sunt inervante

| ViezurE a răspuns:

Aha.Stam 10 ore sa vedem o pisica cum ii iese curcubeu din cur si zice intruna nyan. Funny right?

| AudImagini a răspuns:

Tocmai vroiam să postez şi eu o întrebare de genul ăsta. TWINS

| Șâret a răspuns:

Da.
Ah, ziceai de mine?
Nu...totul e ok.

| Rapture a răspuns:

Frate...incepe sa isi mai revina TPU'ul? Incepeti sa dati iar voturi?
@Apache si @ȘiretLovesJonBonJovi, felicitari si voua.