| CriCri a întrebat:

Sa spunem ca sunteti un regizor celebru.Cineva va plateste foarte bine sa il includeti si pe el, ca actor, intr-un film de comedie pe care urmati sa il regizati.Acceptati,iar acesta va plateste banii.Insa,actorul are niste pretentii:
- vrea sa aiba cel putin o secventa cu o domnisoara blonda pe care el a ales-o
-nu vrea sa aiba secvente cu caini si alte animale cu par, pentru ca are alergie
-vrea sa dezamorseze o bomba intr-una din secvente
-vrea ca anotimpul in care se petrece actiunea sa fie iarna

Domnule regizor, ati scris scenariul?

PS: era cat pe aci sa uit ca va

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Tipu' mănâncă o prăjitură la Amsterdam și-ncepe să aibă halucinații cum că s-ar afla în Siberia (iarnă) și trebuie să dezamorseze o bombă. Ca răsplată, blonda face *tușește* cu el și punct. În rest e scenariul MEU, dacă nu se mulțumește cu atât să se ducă-n sarmaua mea.

| Popcorncubranza a răspuns:

Il bag vara intr-o cusca cu cainii, in care pun o bomba puturoasa si ii trimit in vizita in afara custii o fetita blonda de 5 anilaughing

| CriCri explică:

UUPS! Am uitat sa precizez:
Genul filmului : comedie

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Este psihiatru si ai ca pacienta blonda. O aduce inauntru un trecator ce spune ca a gasit-o pe strada, incercand sa isi linga urechea. Problema ei e ca a gasit o bomba sub perna cand s-a trezit(dar nu a adus-o ca nu a putut sa o care, asa ca a lasat-o in grija cainelui) si il roaga sa o invete cum se dezamorseaza.