| alex9109 a întrebat:

Poate ar fi trebuit sa postez la categoria adolescenti, dar "Stiinta si filosofie" mi se pare mai in targetul stirii.

http://www.mediafax.ro/......a-8563764/

Intrebarea mea e: credeti ca pirotehnistul s-a apropiat de domnisoara in costum special, de protectie? Sau nu e o atitudine de gentleman sa porti costum de protectie langa o bomba care poarta fusta?

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

E bine totusi ca in timp ce i-l atasa pe corp, barbatului nu i s-a declansat "focosu".

| FucktheSystem a răspuns:

Când viața ta e în pericol te doare undeva de bomba cu fustă...

| unu a răspuns:

Lasam atitudinea de gentleman pentru ca credem in egalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era crestin.ala dea pus bomba era crestin.pai nu avea cum sa fie ateu.ca astia nu fac asa ceva.deci? SIGUR era crestin-opat.ce zile.Doaaaaaamne ce zile am ajuns sa traim. unii.