| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
De multe ori candurmaresc ceva amuzant cu prietenii mei am o stare continua de plictiseala; sau cand vad un clicp funny de pe youtube - cei ce comenteaza spun ca este foarte foarte amuzant, dar mie mi se pare ceva banal. ( poate prea exagerat exprimarea )
Vreau sa stiu daca sunt eu prea prost sau prea destept ca nu ma amuza ce pe alti ii amuza asa tare.
Multumesc.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa facem o proba :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CVwZ7Ymh3mo
daca nu razi la asta atunci intr-adevar ai o problema...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun eu ceva, fiecare cu gusturile sale, la unii colegi de ai mei, nici macar un ranjet nu pot sa schitez, dar altii care tot stau ca mustele pe acolo mor de ras (cred ca sunt "expirati") Ce sa-i faci, nu mai sunt cine stie ca comicari pe lumea asta, ar fi unii dar sunt mai scumpi ca platina, si nu o sa-i gasesti la orice pas, au ramas doar niste clone care mimeaza o viata amuzanta sub o masca care nici ei nu o pot vedea, (deoarece sunt mai prosti decat oul de gaina).