| AidaMaria a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia aia "Marfa Tare " a lui Alex Velea?
Va rog sa imi spuneti daca stiti! Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Se numeste FARA NUME si e a lui iepurasu dodo din fantana de caramele

| AidaMaria explică (pentru zurick):

Serios am crezut ca e a lui Alex Velea laughing
Ce trist! am trait in minciuna in tot acest timp! o unde esti tu chuck!? laughing

| zurick a răspuns (pentru AidaMaria):

El isi ia inghetata daca vrei sa-l cauti e dupa colt

| AidaMaria explică (pentru zurick):

Multumesc pentru raspuns cu siguranta ma voi duce sa il caut daca e acolo il pun sa imi cante o melodie cu dedicatie pentru tine laughing

| moilolyta09 a răspuns (pentru AidaMaria):

Musique e de mult aici...tu ai apărut acum şi nu prea cred că ai dreptu' să comentezi sau să critici.Concluzia-SHUT UP!

| AidaMaria explică (pentru moilolyta09):

Comentez cand vreau si ce vrau da! si chiar nu ma intereseaza cine e music asta, sau ce e. Asa ca adio.

45 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Se numește "Ești proastă" și e a lui "Dă LOGOUT!".

| AidaMaria explică (pentru Musique):

Auzi nu-ti mai da tu cu parerea daca nu stii sa citesti vezi si tu la ce categorie e?

| Musique a răspuns (pentru AidaMaria):

Auzi,îmi dau părerea, îmi permit.
În primul rând, știu să citesc.
În al 2-lea rând, văd și categoria, însă tu ești prea oarbă ca să vezi că răspunsul era la caterincă.

Totuși dulceață, dă Logout și nu mai umple categoria cu prostiile tale.
Ți-aș fi recunoscătoare.

| AidaMaria explică (pentru Musique):

Atunci adio si-un praz verde ca eu din pacate nu ma deconectez fa-o tuc a sa ne scapi de raspunsuri proaste ca ale tale! laughing

| Musique a răspuns (pentru AidaMaria):

Mie mi-e prea lene.
Insist să dai tu logout.batting eyelashes

| AidaMaria explică (pentru Musique):

Nee ma doare picioru si nu pot sa misc mana laughing fa-o tu pentru mine laughing

| Musique a răspuns (pentru AidaMaria):

Ok.Dă-mi id-ul și parola.
Se rezolvă.

| AidaMaria explică (pentru Musique):

Scuze nu le stiu pe derost stai sa-mi chem cainele laughing

| TheDubstepMan a răspuns:

Nu prea ai tu dreptul sa comentezi in fata lui musique, avand in vedere ca ea e de foarte mult timp inscrisa pe acest site, iar tu esti noua si nu te stie nimeni.

| AidaMaria explică (pentru TheDubstepMan):

Chiar nu ma intereseaza, scuze...

| AidaMaria explică (pentru TheDubstepMan):

Bine pa!

| Ashadow a răspuns:

Nup,n-am auzit niciodata de ea.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ai auzit de originalitate?

| Seducatorul a răspuns:

Nu va mai saturati!

| Bia001 a răspuns:

Aceasta intrebare a fost pusa deja de pannda insa avea alt nume melodia si al muzician

| AidaMaria explică (pentru Bia001):

Am mentionat si mai sus ca habar nu aveam de asta, sariti toti pe mine acum nu?

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Se numeste "Va-ti luat toti dupa Pannda" si o canta "Terminati!".

| Frunziix3 a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

V-ati.winking

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru Frunziix3):

Am gresit si eu, acum taiati-mi capul!

| Frunziix3 a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Eu doar am zis ca se scrie asa, nu ti-am taiat capul.winking
Si eu am gresit de multe ori. big grin

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru Frunziix3):

Ca sa fiu sincer, de pe TPU, aceasta mi se pare ca a fost prima greseala.

| Unniique a răspuns:

Eşti cam xerox.
Am postat aceiaşi întrebare acum câtva timp dar cu Tranquila a lui J. Balvin.

| AidaMaria explică (pentru Unniique):

Ooo pe bune nici nu am stiut ca nu prea am mai intrat de cateva zile laughing oricum esti idolul meu laughing

| Unniique a răspuns (pentru AidaMaria):

În primul rând : Mda. ok. Nu vreau să îmi fac duşmani.
În al doilea rând : Ododododod puppy dog eyes Înseamnă că eşti fanul meu... Hmm să vedem. TEST SURPRIZĂ! Care e melodia mea preferată? smug

| AidaMaria explică (pentru Unniique):

J balvin tranquila sau nu stai asa "catelus cu parul cret" de gaina din cotet trebuie sa fie una din doua

| Unniique a răspuns (pentru AidaMaria):

Sincer, melodia mea preferată e :
http://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g :o3
Dar şi Căţeluş cu părul creţ îmi place la nebunie, dar prefer rock şi dubstep.

| AidaMaria explică (pentru Unniique):

Ok... nu imi place ce asculti dar sunt fanul tau happy

| AidaMaria explică (pentru Unniique):

Stii suna gen harlem shake asa

| AidaMaria explică (pentru Unniique):

Deci cum am mai spus iti place harlem shake? esti ciudat omule sau ce-oi fi tu #1

| anonim_4396 a răspuns (pentru AidaMaria):

Se numeşte dubstep.Şi de ce o faci ciudată? Fiecare ascultă ce îi place.

| AidaMaria explică (pentru anonim_4396):

Ok a inteles si prin imi cer scuze daca te-am jignit prin faptul ca nu imi place melodia

| AidaMaria explică (pentru AidaMaria):

Si scuze ca nu am scris corect dar eram pe telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| samynța a răspuns:

Copiatore.

| AidaMaria explică (pentru samynța):

Deci am mentionat mai sus ca nu am mai intrat de cateva zile/saptamani si nu am avut de unde sti ca a mai fost o intrebare similara pe site, asa ca... Nu poti spune ca sunt o copiatoare

| samynța a răspuns (pentru AidaMaria):

Intrebarea e si pe facebook, deci happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AidaMaria):

Nu te supăra...dar dacă vrei să afli dacă o întrebare a mai fost pusă, sus ai un "search" aşa că altă dată dă un "sărci" acolo, ca să nu te mai certe lumea că eşti copiatoare. Fără supărare.winking

| AidaMaria explică (pentru anonim_4396):

Nu prea ma intereseaza "site-ul " sti? am postat asta pe "saitul" acesta doar ca nu am avut ce face ....eream plictisita...

| Synasy a răspuns:

"E Marfa Tare" cred, nu sunt prea sigura laughing