| BloodAndBon3 a întrebat:

Am o intrebare despre Tanki Online!

Cum pot sa fac cristale? Am ramas fara si sa strang cate 10 e greut.

Daca stiti vreo modalitate mai rapida dau FUNDOI :-s!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pică, pică. Știu doar în silence unde îl poți lua. Sus, la echipa albaștrilor ocolești spre dreapta și când dai să cobori pe pantă(nu cobori de tot) îl prinzi, doar dacă, cade. Jos îl poți găsi între cele două clădiri.
Știi cum poți afla că pică, atunci când vezi multă "lume" stând în același loc și își irosesc viețile și alte puteri pentru a nu o mierli.
Deși, dacă mă gândesc mai bine, înainte, cădea când fondu era de 700 cris. Acuma, cu toate schimbările nu prea mai știu, plus că nu m-am mai jucat de ceva timp.
Cu coduri nu o să-ți meargă, pentru că îți dă ban permanent.

34 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bate 5-ul.

| Furculingură a răspuns:

Ai greşit categoria.
Nu vei găsi niciun răspuns aici.

| suităr a răspuns:

Think cristale.Think beșini de unicorn

| BloodAndBon3 explică (pentru suităr):

Serios? Un raspuns mai inteligent nu puteai da?

| suităr a răspuns (pentru BloodAndBon3):

La altă categorie nu puteai pune intrebarea?
E Trivia/Amuzante daca nu ai observat

| BloodAndBon3 explică (pentru suităr):

Am observat foarte bine. nu am pus eu intrebarea...sormea nu prea stie sa utilizeze TPU si eu aveam treaba.

| suităr a răspuns (pentru BloodAndBon3):

Aha.Dapăi..eu mă gândeam ca ai pus intrebarea la mișto (ca ai vrea sa faci cristale adevarate) oh go on

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Coduri smug *sper că vorbim de un joc...*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai la pândă și prinde unu de 1000.

| BloodAndBon3 explică (pentru anonim_4396):

Sincer nu stiam ca pica de 1000, si nici nu stiu unde ar putea pica.

| BloodAndBon3 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-ai ajutat, dar, conteaza gestul... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru BloodAndBon3):

Îți mai explic odată. Sau poate jucăm o rundă și vezi și singură. :d

| BloodAndBon3 explică (pentru anonim_4396):

Wtf...desigur ca vom juca.dar "singura"? Hey frate sunt barbat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru BloodAndBon3):

Ahhh, să înțeleg că tu ești fratele.

| MFF2013 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte rar cad 1000!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MFF2013):

Doar dacă intri pe câmpuri nasoale cu jucători nasoli.
Cel mai bine e să te joci în "massacre", dacă nu mă înșel, acolo cad câte două deodată.

| MFF2013 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer n-am stiu!

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru BloodAndBon3):

Cutiile de 1000 se numesc goldbox si iti apare de ecran goldbox will be dropped soon si va cade o cutie aurie cu cristale la fel cum cad toate cutiutele

| Sirghie_Mihai_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai si mie un cont de tanki

| Sirghie_Mihai_2000 a răspuns (pentru LittleBugsBunny):

Imi dia un cont de tanki?

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru Sirghie_Mihai_2000):

Nu am decat unu.cel de pe care joc

| anonim_4396 a răspuns (pentru BloodAndBon3):

Pică, pică. Știu doar în silence unde îl poți lua. Sus, la echipa albaștrilor ocolești spre dreapta și când dai să cobori pe pantă(nu cobori de tot) îl prinzi, doar dacă, cade. Jos îl poți găsi între cele două clădiri.
Știi cum poți afla că pică, atunci când vezi multă "lume" stând în același loc și își irosesc viețile și alte puteri pentru a nu o mierli.
Deși, dacă mă gândesc mai bine, înainte, cădea când fondu era de 700 cris. Acuma, cu toate schimbările nu prea mai știu, plus că nu m-am mai jucat de ceva timp.
Cu coduri nu o să-ți meargă, pentru că îți dă ban permanent.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Aici nu gasesti raspunsuri normale. Teapa!

| Eucumamajunsaici a răspuns:

De ce nu ai spus asa ti zic eu : Dai bani reali s-au ajuti un tip care sa te ajute si el pe tine

| vladsp a răspuns:

Prinzi unul de 1000 sau poţi să stai într-un meci mai lung şi, dacă eşti în echipa câştigătoare, la sfârşit îţi iei cristalele.

| AndreiTFC a răspuns:

Prinde GoldBox!
Iti da cate 1000 cry!
(IN ZILE DE SARBATOARE ITI DA DE 3000 GOLDBOX-UL)
Sper ca te-am ajutat!

| Sirghie_Mihai_2000 a răspuns (pentru AndreiTFC):

Imi dai un cont de tanki?

| ajutorMD a răspuns:

DAD golduri acolo sunt deodata 1000
dar daca impusti tankuri si te ridici la sfarsitul joacei primesti cristale.

| Curelaru_Viorica_1968 a răspuns:

Trebuie s-a te lupti si candvezi o lada cu un cristal pe ia mergi si o iei asa primesti200 de cristale

| BloodAndBon3 explică (pentru Curelaru_Viorica_1968):

Veche faza cu 200 cristale, e de 1000 / 3000, am mai invatat ceva Tanki de atunci, de cand am pus intrebarea. Merci oricum.

| fanmostwanted a răspuns:

Sau puteti sa folositi un hack si sa va bagati cate cristale vreti voi! Eu pe asta-l folosesc de mai bine de 1 luna si ceva.

http://prohacksgames.com/tanki-online-hack-2014-free-tanki-online-crystals/

Va sfatuiesc sa nu bagati prea multe insa, eventual iti iei cateva alea la M3 si putine drugs si gata.

| BloodAndBon3 explică (pentru fanmostwanted):

Deja sunt plictisit de scam page-uri si/sau hacks facute in VisualBasic, care. dupa ce ca sunt false, iti mai cere su survey pentru a descarca.

| Gurulia_Ion_1978 a răspuns:

Poti lua globul fara pro bitva