| secretosul a întrebat:

Salut TPU! Cine imi poate zice unde gasesc cele mai tare bancuri, videoclipuri comice rau sau farse! Vreau ceva cat mai amuzant!
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ღßaßÿღ a răspuns:

Pai, gasesti pe pagina de facebook : Bancuri, DeMotivantul, DeMotivanta happy funda? te rog? puppy dog eyes?

7 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

"cele mai tare bancuri"
Rromales?

| Elena1234456 a răspuns:

Www.mioritice.com pentru cele mai noi bancuri :*

| AlinaaAli a răspuns:

Pe google frate, pe google!
sau tu de unde crezi ca ti le dam noi? tot de acolo!
Uita-te cati ca si tine pun aceiasi intrebare de sute de ori pe zi si uita-te la ei, sigur gasesti ceva!

| AnneBre a răspuns:

Nu s-a schimbat deloc T/A în astea două-trei săptămâni pe pauză pentru mine...___.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Le gasesti in la mine in buzunarul stang de pe partea dreapta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

On Gugăl.