| kiiikiikik a întrebat:

După cum stiti mâine este 1 aprilie. Ziua farselor. Aveți ceva idei bune pentru farse. Sun in clasa viii multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o sa te ajute nimeni de pe aici, ai venit la locul nepotrivit.

| SmileyQueen a răspuns:

Pai eu sunt a cincea dar uite ce fac eu: Am luat oreo si le-am razuit crema de lapte in locul careia am pus un amestec de pasta de dinti + faina+ sare+ apa amestecate bine pana se face precum crema de lapte... apoi o intinsi pe biscuite si ii impachetezi la laoc si spui ca deja ai inceput pachetu' cand nu se iuta nimeni la ora si le dai si colegilor sin "oreo contrafacuti"hee hee