| NoChanceForUs a întrebat:

Salut TUP, ce credeți, categoria Religie are loc și pentru noi?
http://i.imgur.com/HiE2Q.png

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Săraci creştini, invazia extraterestră, le v-a da bătăi de cap.

| blueangel99 a răspuns:

Ultimul cadru face toţi banii.

| Holocaust a răspuns:

Oo da! Imi place cum i-ai facut pe cei de la religie.burtoși cool
Cat despre distrusii de acolo,majoritatea sunt. bătrani,si s-au gandit să se "pocăiască" la sfarsitul vietii,si le mai bagă si altora religia pe gat.
Altă chestie,daca le spui ca esti ateu, fac confuzie si te numesc "satanist". Daca asculti rock, acelasi lucru...pe scurt:asta a zis si Justițâiaru.¬_¬

| NoChanceForUs explică (pentru Holocaust):

Id-ul meu:
ateul_roacăr_satanist

| Holocaust a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Deci pana la urma esti ateu sau satanist?
Una din două, ca e cam...adica daca esti ateu, n-ai cum sa fi si satanist in acelasi timp ಠ_ಠ

(urasc logica)

| NoChanceForUs explică (pentru Holocaust):

Nu contează dacă sunt ateu sau satanist, pentru 99, 42% din populație e tot aia.

| Holocaust a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Rocker=satanist
Ateu=satanist
Satanist=satanist

Da,asa-i.N-ai ce sa le faci. u_u

| NoChanceForUs explică (pentru Holocaust):

Sunt de 3x satanist.laughing
Ar trebui să apar în emisiunea aia...de 3x fem...satanist.

| Holocaust a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Să şti! laughing
(parantezadegeaba)

| GeoXD a răspuns:

Bwahaha.ce haos ar fi. după ce că mai nimeni nu pune întrebari la categoriile bune, cine ştie ce întrebări despre ştiinţă, sau ce specimene de rage-comics vor apărea în categoria aia laughing
şi vor apărea trolli gen. Lucifer007, sau IudaBarosanul care să işi bată joc de categoria aia, care nu e o idee aşa rea.

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru GeoXD):

Mi-ai dat o idee cu Lucifer007...

| NoChanceForUs explică (pentru GeoXD):

Lucifer007,IudaBarosanul,GizăsBo$$,GodPatronul,Maria_virginica,și popularele: *cevadespregradederudenie*Satan

| RXN a răspuns:

Nu,ma,nu-i loc si pentru voi, satane de copchii ce sunteti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ateii nu-s satanisti! Learn the difference people.Si cat despre rock...e doar un stil de muzica.De ce reactioneaza unii religiosi asa de rau? Exagereaza unii(spun unii pentru ca si eu sunt crestin dar nu fac asa la rock).Asa exagereaza lumea si la manele ca nu stiu ce ca nu stiu cum.E doar un stil de muzica.Treziti-va creierii aia intrati in hibernare!

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu-s cica crestin, iubesc rockul, dar consider manelele mai mult ca pe niste ragaituri scoase prin cu.r decat un stil de muzica.