| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Voi ce mancati cand sunteti stresati/nervosi? Eu mananc ciocolata, mereu...Cand sunt stresata beau suc sau multa apa si cand sunt extrem de nervoasa mananc ciocolata! Voi?

14 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Ca tine. DULCIURI la discretieeeeeeeeeee
Fundita, te rog?

| cretzufinish a răspuns:

Eu nu mananc deloc, asta pana se enerveaza si stomacul big grin

| Tourniquet a răspuns:

Cand sunt stresata dau din picioare, cand sunt nervoasa stau cu capul pe banca si cine imi trece-n cale ii zice " Da, tu, du-te naibii si lasa-ma! " laughing
Cand sunt nervoasa rod creioane sau mananc un mar. laughing

| pwp a răspuns:

Chipsuri cand sunt stresata!
in pauza, inaintea orei de chimie, pentru ca nu imi invatasem(aveam teza la istorie) am mancat o punga intreaga de Lays big grin

| NuConteazaCineSunt explică:

XXBernaXx si eu la felrolling on the floor

| AcidCuSange a răspuns:

Stau la calculator sau pur si simplu stau pana imi trec nervii happy

| Betty a răspuns:

Cand sunt stresata dau din picioare, zic du-te dracu oricui imi iese in cale sau il pocnesc pe tipu care sta in fata mealaughing si se intoarce saracu la mine si ma intreaba mereu: mai fata, ai inebunit?laughing iar eu ma uit pe sub spranene si ii zic sa se duca dracului ca saptamana trecuta nu a vrut sa se duca la magazin sa-mi ia ciocolatalaughing apoi el zice ca sunt posedata si ca ar trebui sa fiu exorcizatalaughing
cand sunt nervoasa ma cert cu toata lumealaughing
cand sunt stresata imi rod unghiilelaughing
cand sunt nervoasa, brusc, toata lumea fuge de minelaughing...si nu pot sa-mi dau seama de ce thinking
cand sunt stresata/nervoasa nu mananc deloc, ma enerveaza si mai tarelaughing

| Popcorncubranza a răspuns:

Cand sunt stresat manc ou frecat laughing

| Nicoleta a răspuns:

Eu mananc normal cand sunt stresata sau nervoasa happy

| Nicolelenaa a răspuns:

Eu cad sunt strezata mananc unghii laughing (mi le rod)
De aia pe timpul vacantei am unghiile de 2 cm si in timpu scolii peste o saptamana nu lemai am. laughing

Cand sunt nervoasa mananc pixuri. rolling on the floor
Cosul meu de gunoi si penarul sunt pline de pixuri roase laughing

| xXBernaXx a răspuns:

laughing Si eu mananc ciocolata cand sunt stresata. Ori ciocolata ori alte dulciuri.Trebuie sa am ceva in gura cand sunt nervoasalaughing

| rebb a răspuns:

Nimic. Eu planglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io cand sunt nervos mananc bataie.mereu.

| XxRuperxX a răspuns:

Ascult liking parca si imi trec nervi