| KamaSutra a întrebat:

Salutare tuturor!happy
Am avut cel mai tare vis...se facea ca noi, toti userii de la T\A ne.am intalnit undeva ca sa ne cunoastem.
Si era super fain,radeam,glumeam. Doub manca ciocolata(ce surprinzatorlaughing MinerXCriminalul a venit cu motocicleta, Croampa era ca un titirez in miscare continua, Endo se lua de toata lumea. Fetele toate erau super de treaba,Daisuki,Sweety,Killy, Douby si chiar si AiranMeidan era draguta cu aproximativ toata lumealaughing
Freaak venise cu 2 palarii,una a lui si cealalta cadou pentru cinevalaughing Mieez innebunea pe toata lumea cu glumele lui perverse(little perv)
... Ok,si mai erau multi pe acolo... Vedeti, inca o dovada ca userii T\A sunt cei mai taribig grinlaughing

27 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Dar hei, s-a demonstrat ca 4 din 5 useri de pe TPU sunt grasi. Vai, mie mi-ar fi frica.
Si un om intelept a spus odata "posibil ca ceea ce visezi sa fie contrariul realitatii". Vezi? Totul se leaga.
Nu ca mi-as gadila orgoliul, dar omul ala am fost eu.

| KamaSutra explică (pentru Pricked):

laughing nu cred in vise, asa ca poti fi si Adonis

| Pricked a răspuns (pentru KamaSutra):

Mpai asta inseamna ca esti de acord cu mine

| KamaSutra explică (pentru Pricked):

Hmm,sa zicem...

| Doub a răspuns:

Suntem, suntem.smugsmug

| KillMePlease a răspuns:

Ooooooo

| AirănMeidăn a răspuns:

cum aratam?!?! eram draguta?!?!?!
spuneeee-mi

| MskDesign a răspuns:

Cu coasa nu era nimeni? Ma ofer eu!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sigur nu te așteptai la întrebarea asta:
Cum arătam? big grin Adică eu, nu îmi pasa cum arătau restul

| Croampa a răspuns:

Si cum aratam? big grin
Sunt sigur ca eram sexy! big grin

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Erai scundlaughinglaughinglaughing

| Croampa a răspuns (pentru KamaSutra):

Am 1.75! straight face

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Ei, la mine in vis erai scundlaughing sau cel putin fata de ceilalti baieti

| Meez a răspuns (pentru KamaSutra):

A da? Eu cum arătam?

| KamaSutra explică (pentru Meez):

Tbh, erai sweethappy + da sa stii ca unii radeau, altii ziceau ca sunt prea deplasate. Ghici cu cine te intelegeai cel mai bine! Ha, cu mine pentru j'adore glumele perverserolling on the floor

| Meez a răspuns (pentru KamaSutra):

Swit? :o Aveam muci în nas?

| KamaSutra explică (pentru Meez):

Nu te.am controlatlaughing si nici nu mi.as fi dorit

| Meez a răspuns (pentru KamaSutra):

rolling on the floor Câţi ani aveam? laughing

| KamaSutra explică (pentru Meez):

Eu am 14(cica)laughing tu, mai mult de 6 nu credlaughing

| Meez a răspuns (pentru KamaSutra):

În vis aveam 6 şi făceam glume părverse? Jmecher.

| KamaSutra explică (pentru Meez):

N.ai tu idee cate stiam eu la 6 ani...rolling on the floor

| Geanin a răspuns:

Frumos, frumos! Eu de ce nu apar?

| KamaSutra explică (pentru Geanin):

Ăăă,am zis ca erau multi pe acolo... Nu ma batepuppy dog eyes

| Kyılε a răspuns:

Ce mai vis! laughing
Eu nu sunt de aici de pe T/A, am zis-o.

| Meez a răspuns:

Votez ca cel mai bun vis avut de cineva vreodată. (da' măcar râdeau la glume?)