| Michaela89 a întrebat:

Scrieti aici starea pe care o aveti si ce ati face acum. Funda cel mai tare!

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sadic.As ucide pe cineva si as dormi in sangele lui

10 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

O stare de umiditate...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Sunt foarte foarte suparata dar inima ma mananca si zice ca's happy acum as vrea sa ma scarpin in cur dar nu pot ajunge.

| Puţifer a răspuns:

Aşa'mi vine să mă cac...

| AndutzaAndu a răspuns:

Sunt veselă. Aș face de toate, atâta că mi lene. big grin

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Efervescenta smugsmug

nu as sta locului niciun pic

si inca una big grin

dogoritoare, ma tooooooopesc de cald... sunt in pantaloni scurti si tricou, desi la mine acasa e frig big grin

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Aaaa...si umiditate big grin

ca m-am spalat pe cap big grin

| CristalClear a răspuns:

Sunt plictisita si as vrea sa nu mai fiu plictisita.

| xButterflyxX a răspuns:

Am o stare cam proasta, sunt foarte plictisita, n-am ce face.sad

| Alynutza_2085 a răspuns:

Am 1000 de nervi straight face vorbeam cu 3 fete despre una si una dintre ele s-a dus sa ii spuna alia ce am vorbit noihee hee si m`am bagat intr-o mare incurcatura mai ales ca aia de s`a dus sa ii spuna i`a zis numai lucrurile rele si fata aia despre care am orbit este super de treaba si ceva rau nu am zis de eastraight face si ea acum vroia sa ne cafteasca laughing ca de ce o barfim sad

| ReasonForL0vex3 a răspuns:

Am o stare fericita day dreaming Acum m'as duce pe afara dar mi'e lene, sau as visa. Dar nu imi e somn. Totusi pot sa visez cu ochii deschisi laughing.

Întrebări recente