| anonim_4396 a întrebat:

Sezonul ăsta sunt la modă oile?:O

58 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cred ca urmeaza impreunatul( "masurisul laptelui") oilor si le-au scos la "tarcotit" si sa se laude cu ele!

| W3R4 a răspuns:

Nu începe şi tu...TE ROG!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Eu nu incep.Doar că te-au copiat totii la faza asta..si vreau să stiu de cesadOricum tu vei rămâne mereu oaia mea preferatălaughing

| SootheMySoul a răspuns (pentru W3R4):

Ar trebui sa te simti mandra...Sunt fanii tai!big grin

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mersi frumos! Şi da, m-au copiat foarte mulţi (nu numai de la T/A)
Nu m-a deranjat faptul ăsta, dar orice altă oaie pe care o puneam, imediat trebuia să o ia cineva... sad

| W3R4 a răspuns (pentru SootheMySoul):

Poate ai dreptate...dar când vezi că fanii mai depăşesc limita, nu prea te mai simţi mândră sad

| Bia2001 a răspuns (pentru W3R4):

Ar trebui sa fi mandra. tu ai inceput cu sezonul oitelor. oricum tu esti cea mai draguta oita si imeni nu iti poate lua locul! big grin

| W3R4 a răspuns (pentru Bia2001):

Mulţumes mult pentru apreciere.
Dar oricum, nu m-am gândit nici o clipă să fac o modă din asta.
Am încercat atâtea metode de a schimba avatarul...degeaba.
Trebuia să fie câte un cioban fără oaie.
Chestia asta a fost amuzantă până într-un moment, dar deja intră în penibil, infectând categoria de...oi!
Deja am început să mă satur şi eu de ea. sad
Acum ştiu şi eu cum se simţea Groparul Vesel...

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Pff... ai ajuns celebră și un model de urmat pentru mulți.

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce celebră, crezi că mie îmi face aşa mare plăcere să văd cum toată lumea are oi la avatar...numai din vina mea, şi mai pun şi întrebări deapre "oile curcubeu"? sad

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Au o oaie, nu un vibrator.
Înseamnă că au apreciat inițiativa ta și au simțit nevoia să te ia drept model.
Simplu.

| SootheMySoul a răspuns (pentru W3R4):

Ai dreptate, dar s-a inventat raportatul...

| W3R4 a răspuns (pentru SootheMySoul):

Nu raportez, că nu mă face pe mine o oaie.
Nu-i mai bine să-i las să se scalde în prostia lor?winking

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Sincer mă cam simt vinovată de chestia asta cu oile... Nimeni nu se gândea să-ţi "fure oaia" până nu am început eu. Dar eu mi-am pus o oaie Pikachu, nu o oaie de-a ta. Oricum aveam de gând să o schimb după o oră, era doar o glumă temporara, şi a fost amuzant la început, dar acum nu mai e când toată lumea o face. Sincer, regret că am pus acea întrebare cu "oaia curcubeu", mie nici măcar nu-mi plac oile sau curcubeele! laughing Dar, na. Plictiseala...

Sincere scuze pentru începerea "trendului" "să-i furăm oile Verutzei" puppy dog eyes

| SootheMySoul a răspuns (pentru W3R4):

Ba da

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te mai scuza, tu măcar nu eşti ca "restul"...
Tu ai făcut o glumă, restul' au exagerat.
Tu ţi-ai cerut scuze (fără să faci nimic), ei au început să jignească.
Asta am apreciat la tine şi la ceilalţi care şi-au cerut scuze.

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

happy Nu îţi face griji, va trece curând această "modă", nimeni nu te acuză pe tine, tu nu eşti vinovată de nimic.

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă zici tu...bine!

| W3R4 a răspuns:

Regret ziua în care am văzut oaia asta.
:-

| sebyse a răspuns (pentru W3R4):

Nu stiu ce parere ai dar schimba avatarul pentru vreo zi doua si poate sa lasa si ceilalti

apropo de cand a inceput sa fie oile curcubeu asa interesant si ma intreb daca sunt si pe celelalte categori

| W3R4 a răspuns (pentru sebyse):

Mersi de sfat, dar tot degeaba! sad
Din contră vor spune: "A, a schimbat avatarul, acum pot să-l pun pe-al ei."
Şi da, mai sunt la multe categorii. sad

| sebyse a răspuns (pentru W3R4):

Eu sper ca oile curcubeu sa sa ramana numai pe TPU

| W3R4 a răspuns (pentru sebyse):

A mea nucred că va mai rămâne sad

| MIRUNAmyra a răspuns (pentru W3R4):

Sa nu o faci.Nimeni nu iti poate lua locul de "prima oaie".laughing)))

| W3R4 a răspuns (pentru MIRUNAmyra):

Mersi Miruna! laughing

| MIRUNAmyra a răspuns (pentru W3R4):

Oaia seeeeeeexxxxxiiiiii.laughing))))

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cred ca da

| 00AName00 a răspuns:

Da.Foarte la moda.

| GiAnca a răspuns:

Mai degraba curcubeele de pe oi.

| Almássy a răspuns:

O sa cucereasca lumealaughing

| Ashadow a răspuns (pentru Almássy):

Nu esti amuzanta, esti soar co copiista jalnica.

| Almássy a răspuns (pentru Ashadow):

Nici tu nu esti amuzant, nici poza ta nu e.sa terminam odata

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Credeam că în scurt timp vei fi şi tu de partea lor, dar acum am văzut că eşti de-al meu!
M-ai făcut să plâng! (de bucurie) laughing

| Ashadow a răspuns (pentru Almássy):

Macar eu nu copiez si da ar fi bine sa termini cu copiatul, ma bucur ca ai realizat.

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Stiu,ma pricep, dar gata cu vorbaraia sa trecem la treaba! laughing

| Almássy a răspuns (pentru Ashadow):

Si incearca sa mai treci pe la scoala in caz ca ai uitat cum sa scrii

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Exact! laughing

| Ashadow a răspuns (pentru Almássy):

Stai calm/a, situatia nu e atat de grava incat sa primesc sfaturi de la tine.

| mia100خوبصورت a răspuns (pentru W3R4):

Imi cer si eu scuze.Am luat si eu cateva oi curcubeu.Acum mi-am schimbat avatarul.Este doar o moda ca si intrebarea cu ani.Am pus-o si eu din plictiseala.

| W3R4 a răspuns (pentru mia100خوبصورت):

Nu-i nici o problemă, tu măcar n-ai exagerat cum au făcut alţii, prin întrebări şi răspunsuri.

| MIRUNAmyra a răspuns (pentru mia100خوبصورت):

Da,macar tu ai schimbat-o, unii nu au facut asa ceva.

| Almássy a răspuns:

Mai ales cele curcubeu

| Klaryssa a răspuns:

Nu! Sezonul asta sunt la moda animalele mutant (de ex catelul care miauna) precum si oile curcubeu happy

| TheDifference a răspuns:

Vine Pastele si scapam de ele. Daca nu avem miei sunt bune si oile laughing

| AleXisAleXis a răspuns:

Doar ele sunt la moda si nu cred ca este o moda de un sezon laughing
Asta va tine mult laughing

| Iubareata22 a răspuns:

Or fi! Totusi! M-am saturat de ele! crying crying

| W3R4 a răspuns (pentru Iubareata22):

De la mine a început, şi iartă-mă dacă te-am supărat. sad
(adică m-au copiat mulţi)

| MIRUNAmyra a răspuns:

O sa ajungem toti sa ne punem oi la avatar. Daca ar fi asa eu as fi o oaie in alb -negru.

| Bia2001 a răspuns:

Da! cu siuranta big grin

| DoctorChucky a răspuns:

Copiii lu Becali happy

| Oița007 a răspuns:

Da :->

| Stoica_Daniela_1978 a răspuns:

da! Ce face omul face si maimuta...

| MihhaaElla a răspuns:

Nu nu! Gaina e la moda...Dar eu mi-am luat cocos...Si vecina s-a logodit cu cocosul meu si nu stiu ce sa fac! Acum sare geamu si se duce la vecina si poate o sa fac pui cu picioare de om! rolling on the floor

| tranquila1 a răspuns:

Se pare ca da! rolling on the floor))

| 4338iulie a răspuns:

In liga 1 da laughing

| andreeadumitriu a răspuns:

Vrei sa faci blani din ele? Cere mai intai parerea lui Becalilaughing