| ElySiKazy a întrebat:

Spune 3 defecte si 3 calitati ale tale

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Nu`mi place sa`mi afisez calitatile sau defectele. las totu la latitudinea ta.

| giuly a răspuns:

Defecte- memorie interna putina, procesor slab, viteza mica
avantaje----- straight face

| DaVà a răspuns:

Calitati:nu aaaaam(sunt malformat sau ceva?)
Defecte:pfoai am atateeea ca nu le mai stiu numarul, dar sa inteleg ca vrei 3...greu de ales dintre atatea:suparacios, comentez mult, stau prea mult la Pc FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Defecte - proceseaza informatia...gasit 183.464.895 rezultate.
Calitati - procesor stricat.

| BastetReloaded a răspuns:

Eu n-am calitati.sunt defecta din fabricatie

| lunarwolf a răspuns:

Nu ma expun in fata publicului. -_-

| Betty a răspuns:

Defecte: incapatanata, orgolioasa(mult prea mult), poate putin (mai mult) autoritara...
calitati: sunt o persoana foarte vesela love struck tot timpul zambesc laughing si celelalte doua calitati... prefer sa imi las prietenii si cei care ma cunosc sa se pronunte pentru ca eu nu as putea sa nu fiu obiectiva laughing

| AndaWest a răspuns:

Din pacate am numai defecte

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Defecta- superficiala, memorie interna putina, comentez muuuuult
calitati-amuzanta, *serioasa*... sh cam atat nu imi vine.straight face

| CookieșiParty a răspuns:

>calitati>prietenoasa,loiala,serioasa
>defecte>suparacioasa foarte repede, incapatanata uneori, deloc calma

| dreamout a răspuns:

Cel mai mare defect e ca nu am calitatisad
Celelalte 2 defecte : sunt ironica all the time, incapatanata.si siiiiiiiiiiii.rad pana cad de pe scaun (believe mee:d).etc:X
calitati (20% se poate numi calitate, restul e. Duma:X) sunt o buna ascultatoare, invat bine (intelicultalove struck) si.siiiiiii nu mai stiulaughing

| Niros19 a răspuns:

Defecte:
1.ma enerves usor
2. urat
3. dupa ce ma bes las un parfum toxiclaughing
Calitati:
1.sincer

2.prietenos
3.nu las pe nimeni la greu

| JuLien a răspuns:

Calitati: -amuzant, cinstit, sunt o persoana calma
defecte: sunt dusmanos cu persoanele pe care nu le cunsoc.
-ma cred "buricul pamantului"
-scuip la fiecare 36 de secunde

| dumitruanca17 a răspuns:

~calitati:-amuzanta,saritoare,prietenoasa
~defecte:-barfitoarelaughing,suparacioasa,foarte timida

| VampireღOnyx a răspuns:

Defecte:
incapatanata
comentez muuuuult
imi place sa ies in centrul atentiei(prea mult)

Calitati

onesta
prietenoasa
amuzanta

funda?happy

| monia a răspuns:

Defecte:
1.Geloasa
2.Rea
3.Chinuitoare

Calitati:
1.Frumoasa
2.Draguta
3.Inimoasa

Funda!

| margineanioana a răspuns:

Defecte:ma inervez repede, maninc multe dulciui, beau multa cafa calitati:imi plac lucrurile simple, ma adaptez in orice loc, imi iubesc planeta.