| anonim_4396 a întrebat:

Ştiaţi că Viorel Lis şi-a deschis salon de masaj erotic acasă?

15 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Si tu te uiti la Maruta?

| YumiSukinanda a răspuns:

Nu si-a deschis omu lu Dumnezău, il avea și el nu știa, soția lui știa, te dai tu intelijentă, căcâceo rolling on the floor :*

| anonim_4396 explică (pentru YumiSukinanda):

Iolando, cel puţin mi-ai oferit un nou subiect de discuţie.

| Pricked a răspuns:

Hăhăhă, eu deja am fost acolo.
Eşti cam în urmă, piggy!

| єχcєєℓ a răspuns:

Voi stiati ca am luat 10 la geografie azi? Nu stiati

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Păcăleală de 1 mai?
ştii... am luat 9 la română, ieri, iar zecele la istorie mă aşteaptă

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai adevarul e ca am luat pe langa zecele la geografie, unu si la engleza

| suităr a răspuns:

Aia e baia, nu?

| Seducatorul a răspuns:

De fapt ala e bordel, ca masajul erotic e doar de paravan. Bai inteligentilor!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha, acum încerc să elucidez cine eşti, că tare cunoscut/ă îmi pari după răspunsuri
devil

| AdrianaBacescu a răspuns:

Da,stiam de la Dumnezau

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Logic. Nu am putut sa dorm azi-noapte de asta [si de raceala, am lipsit de la scoala de luni (Yupiii!)]. No teme, no nothing. Doar ca acum trebuie sa recuperez. Mai scriu de la colegi...

| Radu1015 a răspuns:

I-ar te-a mintit Maimuta de la La maruta ma?

| cateluuus a răspuns:

Să-i dai Premiul Nobel!

| VoicuStefaneu a răspuns:

Lool