| cristi202 a întrebat:

Stie cineva cam cit ar costa un gram de minte?happy

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

In toate situatiile problema spunem ca "daca aveai un gram de minte" nu se intampla nimic. Doar "un gram de minte" ne trebuie uneori sa realizam ceea ce ne dorim.Inseamna ca este cel mai cautat, mai pretios, mai scump lucru in viata noastra. Valoarea exacta este incomensurabila!

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se pare, ca pretul e cam piperat, daca atat de putini si-au permis-o. oh go on

| Barajag a răspuns:

Sti bancul cu inima? Sunt inimaginabil de proasta, asa ca nu pot sa-mi vand mintealaughing

| Aero a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. In bani nu costa nimic. E absurd. Dar ca durata: o ora sau doua ore poate si o zi...depinde de persoana.
Ce vreau sa zic prin durata: Pai poti sa-ti dedici 2 ore din viata ta "bagandu-i unuia mintile in cap". Cam atat costahee hee, pentru un un gram de mintebig grin

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Foarte mult.Ca e pe cale de disparitie in Romania.

| hominid dreak a răspuns:

Cat un consult la psihiatrie.Asta daca se rezolva resoftarea din prima sedinta, daca nu, te costa nene...

Răspuns utilizator avertizat
| CrucifiedCountess a răspuns:

"Mintea" nu se cumpara. Fiecare are. problema e cum si-o dezvolta. Un gram de creier pe de alta parte... Nu stiu, depinde de specimen laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu nu stiu ca n-am gasit pe nicaieri.

| Luori a răspuns:

In ziua de azi, costaa muuuult, extrem de mult pentru unii. Nu multi isi piermit.
Insa, cine stie, poate o sa se reuseasca sa se faca donatii!
Cand este la reducere, este un pic mai binehee hee

| asdffghjjkl a răspuns:

Mult, ca nu au cumparat multi straight face

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are pret, avand in vedere ca nu se poate transmite proprietatea de la unul la altul.

| Cryssbest a răspuns:

Mi-ati amintit de un banc pe aceasta tema. Merge un om la medic :
- Doctore, am nevoie sa fiu inteligent!
Doctorul ii recomanda fosfor, precizand ca acesta se gaseste mai ales in carnea de peste.
- Si ce peste imi recomandati? intreaba pacientul.
La care medicul: - O balena, in cazul dumneavoastra!
(balena e mamifer rolling on the floor )

| Cryssbest a răspuns:

@SPAMHAUS - m-ai facut sa rad cu pofta; iti multumesc!
@NoName - prea optimista.
@Angel- trist, dar adevarat.

| LoLo_9163 a răspuns:

Pai nimic deoarece toata lumea are minte dar nu toti stiu sa o foloseascawinking.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu stiu... poate aflu acum ca am nevoie si eu de putina minte laughing

| MuadDib a răspuns:

Efort, si mai ales dorinta happy Cred ca primul pas e facut daca intrebi big grin Sa ne auzim la gramul 2 ^^

| stefycrazygirl a răspuns:

E nepretuita happy Daca e vorba de minte adevarata. Daca e vorba despre ''mintea'' scrisa, adica de pe diploma, in jur de 1000 de euro...
Sper ca m-am facut inteleasa

| change12 a răspuns:

Cred ca da cu 2 virgule

| luana1 a răspuns:

Daca simti nevoia sa ai minte, nu te costa nimic. Te costa o gramada daca nu vrei sa o ai.

| pauladrian a răspuns:

Nu stiu, dar as fi interesat sa cumpar de la tine daca vrei.

| 100%Diana a răspuns:

La cata minte ai tu, ai nevoie de miliarde sa umpli vidul ala din capul tau

| tina20 a răspuns:

Din pacate, nu se face transplant de minte si nici nu-ti poti injecta neuroni...probabil ar fi coada la clinici happy eu cred ca o astfel de interventie ar fi mult mai scumpa decat una de marire a sanilor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Bucur Obor se da gratis tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are valoare inestimabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa inveti la scoala o zi (nu stiu exact). Si apoi iti aduci aminte cat achiti pentru o luna la scoala.Si apoi imparti si daca primesti un rezultat cu rest, rotungesti.Am uitat sa precizez ca trebuie sa-mparti suma de bani pe care o platesti la numarul de zile 'scolare'. Cred ca asta e procesul...