| andrei0andrei a întrebat:

Stie cineva vreo activitate (online) potrivita pentru mine poate un joc sau alceva... in afara de jocurile browser sau astea mmorpg cunoscute (metin2, 4story, wizard101, nostale, airivals...etc)

4 răspunsuri:
| andrei0andrei explică:

Il pot lua oricum de pe net...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmerama si zoomumba.

| KasdfghjNY a răspuns:

WORLD OF WARCRAFT! Doar ca platesti... 1mil 2 luni. dai misto rau! da dependenta.eu nu mai pot mi s-a stricat calculatorul si imi vine sa mor ca no pot juca!

| KasdfghjNY a răspuns:

Il cumperi din magazine 4 sidiuri si un gamecard.(asa platesti) un gamecard 2 luni si joci! bacate pe serv rangaros!