| SlăninăCuCeapă a întrebat:

Stiri importante! Slanina n-are prieten!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Slănina nu are şoric

| Fragile a răspuns:

Ştiri importante! Ceapa nu are prieten!

| AndutzaAndu a răspuns:

Tre să-și facă Ceapa cont ca să fi cu ea. thinking

| bombănucleară a răspuns:

De unde sti ca are nevoie de un prieten? Poate isi schimba orientarea sexuala. Dati-mi si mie nr lu slanina*sunt baiat*

| MiHaI a răspuns:

Sati zic ceva du-te in p*l*m cu intrebarile tale de rahat

Răspuns utilizator avertizat
| MrsDraculescu a răspuns:

Dar are vibrator.

| レクス a răspuns:

Eu nu vad nimic important in asta.

| AddictedToMDMA a răspuns:

@mhn24 Degeaba scrii cu diacritice, coane. Te-a cam batut gramatica, dar gluma a fost buna. Sanatate

| Tigrilă a răspuns:

@mhn24 nu te mai lua de imaginatia userilor de pe T/A ei sunt foarte TRRUUEE, copii fustrati. damn dc nu e o limita de varsta pe siteul asta? nu credeti ca lumea ar fi un loc mai bun.

| zanesiprintese a răspuns:

Dar are prietene si inca foarte bune (ceapa si palinca) laughing) si oleaca de pită

| Teflon a răspuns:

Sunculita te asteapta...

| TpuNoName123 a răspuns:

Şi şunca n-are salamlaughing

| Orbit a răspuns:

Parcă ne şi interesează

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mhn24, ai un umor in tine de mi se strepezesc dintii. Esti un user raportat, asa cum te-am mai "executat" de cateva ori.
P.P. Cine ti-a spus ca ai umor, ori era mort, ori era... chiar tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Kronstadt,
Aha. Ok, învață-l tu ce-i umorul că poate te pricepi mai bine.
Tipul este destul de apreciat de mulți, printre care mă număr și eu. Asta înseamnă că sunt o clonă de a lui? Hmm. Sau oi fi la fel de seacă, dar dovedește că suntem așa și că tu ești mai presus.

Reclamă-l până te dor degetele, nu e imposibil să își facă alt cont și distracția continuă.

Altă treabă în afară de a te lua de alții, care nu ți-au greșit cu absolut nimic nu ai? Ignoră dacă nu-ți place și nu te afectează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@JelliLovesDigital112, mars la scoala! Se pare ca-ti place limbajul vulgar, dar printr-o "chestie" necunoscuta, nu-l folosesti pe site. Este dovada de ipocrizie? Eu cred ca da!
P.P. Nu trage apa, atunci cand stai pe WC dar nu poti "evacua" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde, @Kronstadt că a fost duminică azi. Nu îmi pasă, nu mă simt rănită că am 14 ani și.(pff fie) dumneavoastră 37 sau cât aveați.
Ce limbaj vulgar? Cine vorbea, cine e ipocritul aici? De ce ați fost suspendat de atâtea ori?
De unde știti ce îmi place și ce nu? Mă cunoașteți?

@mhn, eh și eu am procedat la fel când s-a luat de mine mai demult. Foarte bine că nu îți pasă.