NOname
| NOname a întrebat:

Ştiţi acel moment când intraţi la T/A să citiţi nişte răspunsuri interesante şi daţi numai peste chat?

49 răspunsuri:
NOname
| NOname explică:

Sunteţi o gaşcă simpatică aici. laughing

Cine-mi găseşte o întrebare de la Trivia fără chat primeşte o acadea.

| Musique a răspuns:

Ăăă, momentul ăla zici?
Huh, mi se întâmplă de fiecare dată când decid să văd care mai e treaba pe la T/A.
Și ce mai faci tu, NOname?batting eyelashes

| LePotato a răspuns (pentru Musique):

Inca astept berea aia cu lamaie :'(

| Musique a răspuns (pentru LePotato):

Stai să-i treacă febra ANAF-ului.

| LePotato a răspuns (pentru Musique):

Damn...pai daca e vorba de asa...albesc si tot nu beau berea aia rolling on the floor

| Croampa a răspuns (pentru Musique):

Ce faci? big grin

| 愛日本 a răspuns:

T/A = chat
Useri cu mii de raspunsuri majoritatea fiind mai degraba conversatii

| Fatamuntilor a răspuns:

Doar la un castron de popcorn si pahar de bere!

| LoveSleep a răspuns:

A trecut mai mult de un an și eu tot curios am rămas.
Nu ne spui ce vârstă ai, nu?

| sabin89 a răspuns:

Aici s-ar putea posta o bună parte din întrebările de la religie. În special cele care încep cu "oare" (oare de ce creștinii...)

| NOname explică (pentru sabin89):

Aha. Numai acolo e mai fun, pentru că sunt şi trolli nemimaţi şi ceva mai în vârstă.

| RainmakerX a răspuns:

Da,il stim smug

Stii acel moment cand intrati pe la D/S ca sa vedeti ce e pe acolo si vedeti numai intrebari de la copii de 15 ani?

| KillMePlease a răspuns:

dnu

| oprescudorin11 a răspuns:

Modelul a fost luat de la mafioti! Acum si guvernele discuta triviale si serioase doar pe chat! Sa nu calce regulile! Si merge!

| KamaSutra a răspuns:

Da.stiu
Aici numai asta gasesti

| MVRARIVM a răspuns (pentru KamaSutra):

Fiti cuminti si nu incalcati porunca a treia. Zeita Sintetizare va priveste mereu! happy

| LePotato a răspuns:

Nu I don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, am pățit big grin

| AlexAleex a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Măăă..nu mai vorbeste uraat!

| Croampa a răspuns:

Hei NoName! big grin
Pai nu-i asa rau dupa ce cunosti mai bine userii, daca vrei raspunsuri interesante urmareste-ma pe celelate categorii! laughing

*fluier dupa Daisuki si strig " Stefan Banica Junior"*

| Mieeez666 a răspuns:

Tot timpul.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu. Tu il stii?

| LaughingKarima a răspuns:

Dap

| TiberiuFasole a răspuns:

Te obisnuiesti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este ala Chat? (O_O)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chat-ul e una din părțile cele mai faine la categoria asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta e...prin mesaje merge mai greu. :]]

| L1feDRAIN a răspuns:

Asta e T/A laughing

| Happyjump a răspuns:

Da, dar uneori si chat-ul devine amuzant la T/A.

| DonaldTrump a răspuns:

Ja. laughing

| vaporwave a răspuns:

acel moment de la 2 noaptea cand vreau sa ma culc dar userii de la trivia imi tot comenteaza la raspunsuri si nu ma pot culca fiindca sunt curioasa de ceea ce au scris
e intotdeauna o dezamagire

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

O vai, tu ne delectezi cu ale tale raspunsuri happy

| vaporwave a răspuns (pentru LePotato):

consider ca am raspunsuri mai bune decat majoritatea userilor de la t/a
daca voi nu intelegeti aluziile mele, asta e altceva

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

Care raspunsuri?:

"nu-mi pasa", "n-am citit" 'hahaha, nu e fun"?laughing

| vaporwave a răspuns (pentru LePotato):

arata-mi ultimul meu raspuns in care am zis doar alea
ma confunzi cu killy, man

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

Intr-adevar in ultimul timp, parca n-ai mai fost asa...insa hai sa nu aruncam mingea in curtea altuia big grin

Ca sa fiu sincer(cum imi place sa fiu) ma deranjeaza ca te CREZI superioara

| YesorNo a răspuns:

Da... laughing

| Trickster a răspuns:

Nu

| HikariAi a răspuns:

Nu chiar, dar tu stii cand intrii si citesti cate ceva de la categoria -dragoste si sex- ca imi vine sa ma dau de toti peretii, tu si simtit vreodata asa ceva?

| NOname explică (pentru HikariAi):

Nu. Tind să evit categoriile după o plimbare pe la care încep să mă simt murdară.
E ca şi cu telecomanda de la televizor. Suntem liberi să o folosim, selectând informaţiile după propriile preferinţe.

| HikariAi a răspuns (pentru NOname):

Meh, nici pe mine nu ma intereseaza ce-i drept, insa sunt curios ce-ar fi putut posta cineva acolo. Sunt o persoana curioasa so... insa am regretat dupa.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru NOname):

Pe mine ma amuza uneori discutiile iscate aici big grin
Unii dau dovada de imaginatie, dar majoritatea dau raspunsuri puerile.

Apropo de chat!
Acum ceva vreme(ani) era un chat separat care prindea bine, parerea mea. Urmaream frecvent si imi placea schimbul de muzica dintre utilizatori.
De ce s-a scos?

| NOname explică (pentru 1DeadMemories):

S-a considerat inutil şi l-au eliminat, probabil pentru a economisi resurse/spaţiu.

Da, probabil dacă stai mult la pescuit, dai şi peste ceva interesant. Am observat şi eu că sunt câţiva copii cu o imaginaţie bogată şi cu mintea brici. Sunt plăcut de urmărit.

| bmliohndu a răspuns:

Oh dar din ce in ce mai rar gasesc un raspuns interesant pe aici laughing)