| whitelore00 a întrebat:

Tineri minte reacția dvs când cititi asta.
Intrati pe Google Translate și dați căutate roșu în filipineză.
Care e reacția dvs. După ce ati căutat asta?
Nu stiu de voi dar pe mine ma amuza chiar dacă așa se zice la eihee hee

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vezi ce o sa fie cand o sa afli ce moneda au aia in Botswana
sau ce localitati exista prin Croatia

| mastadont a răspuns:

Chiar mă gândeam să merg vara viitoare să vizitez p ula, am auzit că e un oraș fain, abia aștept să le spun prietenilor să văd ce reacție au big grin
Îmi și imaginez deja:
Băi auzi, mă duc în P ula peste două săptămâni vii și tu? happy

| 199onur7 a răspuns:

Eu am incercat sa vad ce mai este si asta da nu mi-a dat nimic da nu am scris cu rosu ca nu-mi da adica nu am cu roșu

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru 199onur7):

În limba respectivă "****" înseamnă "roșu".

| whitelore00 explică (pentru 199onur7):

Să moară familia lui Marcel dacă am înțeles ce ai scris

| just4ubr2015 a răspuns:

Chiar ca ai mintea ca rosu laughing

| whitelore00 explică:

Tineti*