| anonim_4396 a întrebat:

Stiti, mi-am dat seama cum poate fi conceput termenul "a flocosi" deci o sa blanosesc de acum. ( 一ω一)
Sa zicem ca esti pe o stanca. In fata ta e un copac. De o parte a copacului sunt legata eu si de alta o valiza plina cu bani. Ai voie sa alegi doar una din 2. Cealaltă cade intr-o prapastie. Ce ai alege? Aham, eu as zice sa va ganditi bine ce alegeti.

71 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ce mașina zici sa-mi cumpar cu banii?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Te bântui pana la sfarsitu vietii. Nu o sa scapi de mine nici pe lumea cealaltă. Am eu grija si de tine si de masina ta. *malefic face*

| Doub a răspuns:

Cum moare o valiză plină de bani?thinking

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

Si eu ma gandeam! thinking

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Dupa mine, mor si prajitoarele de pâine. laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci, rip.sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Aveam ciocolata in buzunar.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi nu pentru tine, mai.
Normal că pe tine te-aş salva.straight face

| KillMePlease a răspuns:

banii
normal

| LePotato a răspuns:

Te-as alege pe tine, o viata de om e mai importanta decat niste hartii...

AM inteles eu bine sau ai zis ca e posibil sa "moara" valiza de bani?laughing

| syd2 a răspuns:

Phah, dai aceasta intrebare fiindca vrei ca altii sa-ti spuna cat de draga le esti, cat de copilaros. Acum, desigur ca a alege viata ta ca dupa poate imi imprumuti niste bani pentru inghetata si chiloti.
Semnat Putin Vodka 228.

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Da sa stii ca tocmai de aia o pusesem. Da. Meriti trofeul "Chilotii de aur" pentru asta.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat de rea esti chiar si daca iti salvam viata, copilo smug, stiu ca nu-ti place cand iti zic copila dar sunt sadist.

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Pai normal ca stii ca nu-mi place. Ce nu stii tu.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Normal ca te aleg pe tine, ești mai importanta decât o valiza cu bani happy

| Lawliet14 a răspuns:

Bineinteles ca te salvez pe tine orice ar fi. Si daca e dusmanul meu, tot pe el il salvez in detrimentul valizei.

| Suck a răspuns:

Pe tine.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Vorbesti cu valiza sau...

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Zise Killer cu cutitul in mana laughing.

| Mieeez666 a răspuns:

O viata e mai importanta decat niste bani.
Dar aici e T/A, deci banii. laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

Tu, clar. Cand ma uit in ochii tai nu am nevoie de nimic altceva din intreaga lume. Dar ii pot fura banii fetei, nu?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Când te-ai mai uitat mai tu in ochii mei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine nu e o decizie prea grea, asta e clar rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Normal. Stiu pe cine ar salva TATI. Aham..am mentionat cuvântul tati?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care e problema? fete gasesti la fiecare pas, dar o valiza cu bani? rar asa ceva laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ca fete. Ca eu sunt fie'ta.
Om rau si nemilos ce esti. Te bântui toata viata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oricum te-am facut pentru alocatie rolling on the floor))))))). in valiza aia sunt mai mult de 18 ani de alocatie, asta e clar tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Valiza are 20 cm si e plina cu monede de 10 bani.
Aha, si alocatia s-a si dublat. Tata rau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Totusi se merita, scap de tine big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da cine a zis ca scapi? Te bântui si ma ai pe constiinta. Nu scapi de mine nici pe lumea cealaltă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor asa ma plictisesc noaptea ca dor o data la 3 zile

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da nu mai bine te leg eu de copac? thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Seman la corp cu Stallone, fug cu el in spate rolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îl plătesc pe Copacu sa prindă bine rădăcini. Nu pleci nicăieri. Acolo stai, mort de sete si foame.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

straight face rea esti. nu ma supara ca ii cer lui Depress poza cu tine si o pun pe site-uri cu lesbi, ai grija

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si tu cine crezi ca-ti da? raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si tu ce crezi, ca iti va da? Sa astepti tu. Nu m-ar trada. Nu de alta, da am poze cu ea. Sigur nu m-ar trada. Am imunitate. (^ω^)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa imi dea ea neaparat laughing, daca le are in pc sunt si alte modalitati de ale obtine

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar poate nu le are. Adica, nici măcar nu i-am dat poze cu mine. Dar a văzut pozele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ea a spus" cine crezi ca iti da" deci clar are. laughing haios cum faceti voi schimb de poze, deja sunteti BFF? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai impresia ca am salvat poze cu ea? straight face
Si daca vrei sa vezi poze din pc-ul meu, iti dau.
Am cateva cu Nixon, cu chestii si 1-2 cu mine, rest nimic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Santaj? straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci mi-a salvat pozele de pe fb. thinking Asa deci.
Ea îmi da poze sa le pisicesc. (^ω^) si acum ca ma gândesc am o poza de pisicit. thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai 2 poze cu tine thinking, oricum nu vreau sa te vad. nu vreau sa vad o satanista cu cercei in nas si suvite albastre tongue laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

straight face
1)Nu sunt satanista.
2)Am cercei doar in urechi ( +ca as mai vrea 3)
3)Nu mi-am facut suvite albastre, sunt in plina desfasurarea a suvitelor mov.
Cele albastre mi-au dat eroare.Doar mainile mi le-am strumfit, ca de par nu s-a atins culoarea.
Si nici eu n-as vrea sa te vad pe tine, ca sigur esti urat no talking.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La soare te poti uita dar la mine ba laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si modeeeest..aoleeu cat de modest esti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai ales smug. am exersat modestia la sala cu hahaleri aia care isi fac zilnic selfie sa vada gramele de muschi rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La partea cu hahalerii nu te contrazic. Sunt unii care arata atât de scârbos. Isi pun ca idiotii poze pe facbook si trimit mesaje fetelor ca sa se dea mari. Ce fraieri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te contrazic, dar fetele mai mult prefera hahaleri de aia decat cei timizi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu, normal. Viata ta e mai importanta decat banii.

| doreal a răspuns:

As salva copacu. →_→

Logic ca as salva o persoana si nu banii.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Te-as alege pe tine sincer...pentru ca banii se duc tu ramaikiss*

| anonim_4396 explică (pentru Anonima0000000000):

Si ea se duce cand vine la mijloc un baiat. fuge si te lasa laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prietenii pe primul loc! Baietii mai târziu.
Asa ca tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, zici asa pana la 18 ani. dupa numai merge faza

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La 18 o sa fiu majora. Dar cine stie, daca nu se iveste nimic in cale, pot spune si pana la 20.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca vei astepta pomana ca multe fete, poate apuci si 25 laughing. daca nu gasesti pe unu calumea poate mori singura rolling on the floor. nu stii niciodata ce si cum. de aia si radeam la intrebarea ta cu "casatoria". cand ii vedeam pe toti ca se vad casatoriti la 25 de ani ma bufnea rasul. macar de ar fi asa usoare chestiile astea dar na, la 15 ani cat e varsta medie pe aici, nu am pretentii sa luati in serios aceste chestii tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stii mă gândesc foarte atent la viitor. Si 22-23 o consider o varsta potrivita pentru o alta etapa, nu aceea de "iubit-iubita" aia de la 18. Dar ma gândesc la faptul ca îmi va fi cam greu sa am încredere in cineva. Ai vazut cum sunt majoritatea baierilor. Unii mi-au zis " a draq aia nici nu se uita la mine" si ma simt bine ca nu le ofer atentie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te cred, majoritatea baietilor / fetelor din ziua de azi sunt praf, mentalitate de turma. din pacate rar gasesti pe cineva calumea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate o sa se găsească cineva si pentru mine, dar mai e pana atunci. Mut timp. Acum ma concentrez pe scoală. Anul asta a fost cam multa leneveala.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti inca mica. ai tot timpul de baieti tongue

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine zis...:3

Răspuns utilizator avertizat
| AgentBomboana007 a răspuns:

Pe tine. Logic! Banii da-i Drq...azi ii ai maine nu, dar viata unui om conteaza si valoreaza mai mult decat cacarii aia de bani!

| anonim_4396 explică (pentru AgentBomboana007):

Buna alegere (^ω^)

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru anonim_4396):

:3
Normal. Doar nu te las eu pe tine sa cazi in prapastie! Esti mai importanta decat hartoagele alea! :*

| AgentBomboana007 a răspuns:

Spune clar ca... cealalta cade in prapastie, nu ca moare valiza! Unde-i logica? laughing)

| LePotato a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Initial asa scria, dar a editattongue

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru LePotato):

Atunci... Sorry! Netul meu nu face sport, de aceea nu merge atat de bine! laughing)
crying( Neeeet. laughing)