| totElodia a întrebat:

Stiu ca nu e categoria potrivita, dar, pentru voi care este baiatul/fata perfect/a? Stiu ca nu exista un baiat sau o fata perfecta, dar din punctul vostru de vedere care ar fi calitatile pe care acesta/aceasta ar trebui sa le aiba.

Mie una, imi plac baietii : sensibili, modesti si amuzanti.

8 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Mie-mi plac baietii cu creieru cat o nuca...cu mult par pe piept smug si cu ochii cacanii dar cacanii...

| Șâret a răspuns:

Cei mai sexy tipi mi se par cei care nu se dau în spectacol că sunt sexy.

| MimiPopescu a răspuns:

Nici nu am citit intrebarea pana la sfarsit! Ce e aici ma? Sectia de glumeti? Ia treceti la Lăv/Săcs. Cui hălea ii pasa ce fel de baieti iti plac tie? Ma bucur ca stii ca nu e categoria potrivita, fa ceva in privinta asta si pune intrebarea asta la locul ei.

| Aislinn a răspuns:

Băieţii care au ceva în cap, nu ăia care îl ţin doar de formă

| DuțuAlex a răspuns:

O fata pentru mine trebuie sa aiba mana mica(ca sa nu ia bani multi), sa stie fizica(sa stie legea frecarii, etc) si sa nu fie curva! cu asta ma multumescrolling on the floor

| Emmy_4970 a răspuns:

Pai modesti sensibili sa simt o atractie in ochii lui, destept, frumos si la exterior blond, ochii albastrii...

| DJRapT0r a răspuns:

Mie imi plac fetele :bune, frumoase si Mai destepte

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Pai stiu si eu : intai trebuie sinceritate, modestie, sensibilitate - cu zici si tu, apoi trebuie sa te iubeasca, chiar trebuie sa tina la tine, sa fie bun/a... Bine acum, nu prea conteaza ce este la exterior, dar daca este o persoana inteligenta si sa aiba multe calitati, doar ca nu este frumos/frumoasa nu poti acum ca sa il/ o lasi balta doar pentru aspect happy. Acum fiecare decide ce calitati i-ar placea sa aiba persoana iubita... ehh. bafta in dragoste! :X