| CrazyKiller a întrebat:

Sunt plictisit rau ziceti-mi ceva amuzant ca am chef sa rad. Funda

Răspuns Câştigător
| andr33hk a răspuns:

Uite aici un banc bunwinking.

Se uita Ion peste gard si il vede pe Vasile jucand tenis cu Agassi. Batea Vasile la Agassi de nu-i venea sa creada.

- Ba Vasile, domnu' ala nu-i Agassi?

- Ba da mai Ioane.

- Si tu stii tenis, ma?

- Stiu ma Ioane, mai bine n-as sti. No, ia ca iar l-am batut.

- Apoi cum sa face ma, ca nu te-am vazut niciodata.

- Du-te in fundu' gradinii, acolo-i un broscoi, ala-ti indeplineste orice dorinta, numa vezi de vorbeste mai tare cu el ca-i cam surd.

Se duce Ion la broasca si ii spune ca vrea mult aur. Cand ajunge acasa constata ca in batatura avea un taur. Se plange la Vasile:

- Surda tare broscuta ta, am vrut mult aur si mi-a dat un taur.

- Si tu crezi ca eu am vrut sa fiu tare-n tenis?

9 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

* ii arată un deget *
râzi.

Ps: nu e degetul de care crede toată lumea că-l ridic.

| BlackVeil a răspuns:

*Zice ceva epic de amuzant*

| Deathx a răspuns:

Pisca`te de cur sigur o sa razi. Sau macar o sa iti apara un zambet laarg straight face. OMG

| ardei795 a răspuns:

Ia-te de cur aa pardon fu-t aaaa ce spun funt ba fuututi-s gura mati!
muritea-r familia ta de urat muuuuiiieee-ti-s **** dr@cu!

| aneta a răspuns:

Un tip ii povesteste amicului cel mai bun:
- Bai, ce lux avea in casa ala care a dat petrecerea de aseara.
- Ce lux, nene?
- Bai, si buda era de aur!
- Du-te d-acilea! N-are cum!
Pleaca impreuna la resedinta unde fusese "dezmatul" cu o seara inainte.Raspunde la usa sotia proprietarului.
- Sarutmana, doamna!
- Buna ziua!
- Stiti, eu am fost la petrecerea dvs. de aseara si i-am povestit amicului ca aveti si buda din aur, iar el nu ma crede. Ne lasati un pic inauntru ca sa-i demonstrez?
Se aude vocea sotului:
- Cine-i, draga?
- A, niste amici de-ai tai, raspunde sotia. Dar vino incoace sa afli si tu cine ti s-a **** in trombon.
http://www.youtube.com/watch?v=rP1ZKgnATVY

| George1176 a răspuns:

laughingasta nu e intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge unu la baie.
Se baga in apa.
Trage un partz cu putin kka care iese din slip si pluteste.
Oameni din bazin fug si tipa.
Se goleste bazinu.

| DΣΣΔ a răspuns:

La un bal, se duce unu' la o tipa:
- Papusa, dansezi?
- Da, sigur.
- Pai, atunci lasa-ma pe mine sa stau pe scau