| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singur acasa! Dau party...cine vine? big grin
P. S:Avem chipsuri, coktailuri, piscina, o camera anti-bieber, bere...si altele.

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si eu sunt singur acasa dar eu sunt mai destept si chem o fata la mine.

| Bya132 a răspuns:

Eu nu merg!
*așteaptă banii de la NOBODY*

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Vă plătesc dacă nu mergeți la petrecerea lui.

| Pralină a răspuns:

Euuu viiin *intinde mana catre NOBODY*

| PastilăBă a răspuns:

Nu vrem în Disneyland!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Hey! Vin si eu!
Numai zi strada si sunt acolo!
Este si camera anti cyroza? Daca da, vin cu toata inima!

Cyroza-Cyrus...adica miley cyrus!

| Insomnii a răspuns:

Eu merg da daca nu te tiiiii de promisiune si un imi dai ce ai spus ca ai e vai si amar de tine

| Nimic00 a răspuns:

Sincer.nu sună tentant, dacă tot minţi, minte frumoshee hee Zi şi tu cuvinte gen" cea mai mare răfuială", " furăm plantaţia de marijuana a lui Muflă şi o punem pe plasmă şi o lingem", "sărim împreună cu maimuţele ce le-am închiriat de la pedoshop", "am prezervative durex" şi nu în ultimul rând "am o singură regulă, «fără reguli!»"! Ar fi sunat mai bine.

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Viiiiiin eu pentru piscina, chispuri si bere vin si daca stai in celalalt capat al tari :]]