| ClownFish a întrebat:

Heeya!
Sunt singura acasa si dau party! Cine vine?
T/A

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai bere?batting eyelashes

*vede la sosetica si VampyreGirl ca vin aia.*
-Lasa, mi-e da-mi berea, ei pot petrece-n continuare. happy

| lalalalallll a răspuns:

Nini, Hana Montana, Demi Lovato, Selena Gomez, Giastin Bibăr, Moș Crăciun și Moș Nicolae.(În cazul ateilor, și D-zeu)

| ClownFish explică (pentru lalalalallll):

Atunci nu mai dau petrecere!

| Musique a răspuns (pentru ClownFish):

Atunci da-mi mie berea. si mancarea, le e foame TPU-istilor. big grin

| ClownFish explică (pentru Musique):

Bine!

(majusculele )
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Si eu is singura, so am si eu o party a mea

| ClownFish explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

Siiii...ma inviti si pe mine?batting eyelashes

| LumeaÎnTreiDe a răspuns (pentru ClownFish):

Ce dai? smug...lasa, e destul sa aduci uh bautura

| ClownFish explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

Bine laughing am sa aduc raised eyebrows laughing
*majusculeeeeeeeeeeeeee*

| Șosețică a răspuns:

Bieber

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Invita fundul asta mare ca sa aveti cui sa dati suturi in fund in timpul petrecerii in pijamale:X o sa vin si eu :D daca insisti iti pot aduce eu personal acest fund :X http://www.youtube.com/watch?v=b8sIfvSzB9c&feature=related

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Oricum,distractie placuta laughing desi nu o sa fie asa de distractiv fara fundul ala laughing \m/ laughing