| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

Toti stim, fetele viseaza de mici la ziua cand vor imbraca rochia alba de mireasa. Dar cati baieti s-au gandit la acea zi?

Răspuns Câştigător
| cerculetezburatoare a răspuns:

Nu i-am numarat, dar sigur primul e Solcanu, el viseaza la o rochita roz cu funde mooov. La naiba! rolling on the floor

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Unul dintr-o suta(baieti), sunt sigura ca s-a imbracat (probat) cu o rochie de mireasalaughingBaietii se gandesc, cum sa scape mai repede de dat jos rochia de mireasa, fiind mai greuhee hee(din cauza materialului prea mult)laughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu nu am visat si nici nu vreau sa visezlaughing imi ocup mintea cu alte ganduri mai interesante. Oricum, nu stiu cat de bine o sa arat pe la varsta de 35 de ani in rochie de mireasa.Deci mai bine nu ma gandesc.

pa, pa.

| anad a răspuns:

Toti se gandesc si se umfla in pene ca in acea zi isi vor trece in proprietate o comoara! Multi constata insa ca s-au ales doar cu o bijuterie fara valoare!

| cristi202 a răspuns:

Sa fi visat, inainte de a fi insurat, la ziua cind voi imbraca rochia de mireasa?!?happyhappyhappy Nu mi-a trecut niciodata asa ceva prin minte.laughing))
La acea zi m-am gindit de multe ori. Poate nu ca o fata, dar de multe ori imi imaginam cam cum va fi. Si a fost cu totul altfel decit mi-am imaginat eu!happy

| hominid dreak a răspuns:

Nici unul.Madia,se intampla si asa la aia care sunt pe invers.Nu rade ca ai pus-o daca te "insori" cu un astfel de personaj.

| hominid dreak a răspuns:

Madia, viata nu e numai shopping si barfeli. Ce faci cu el in pat, stai la barfa?

| maryana5 a răspuns:

@madia lol laughing

| madia a răspuns:

Cati baieti viseaza la gandul ca vor fi mirese?

| madia a răspuns:

@ hominid dreak, daca o sa dau peste unul din ala, cred ca o sa fie fain. Mergem amandoi la shopping, la salon :X laughing. O sa barfim baietii, etc. O sa fie fun. laughing

| mihaip1 a răspuns:

Ar fi si ce a zis madia daca ei ar fi gay...laughing

| rex_2081 a răspuns:

Cred ca nici candsunt mici nu prea gandesc la insuratoare(baietii) dar cand ajung la varsta potrivita le place sa mai copilareasca.

| lalalalalalalalalalalaaa explică:

rolling on the floor
@madia estie bestial(a)!rolling on the floor
Ma refeream la ziua in care se vor insura.
Deci nu mai pot de ras, multumesc pentru observatie!laughing

| lalalalalalalalalalalaaa explică:

Doamne ce nebuni suntetirolling on the floor