| AbRaXiS a întrebat:

Totusi, de ce a traversat gaina strada laughing?

15 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))) fatăăă, deci asta a fost cea mai bună glumă pe care am auzit-o vreodată fatăăăăă laughing)))))))))))))

really?

| Foxie2 a răspuns:

Ca s-o claxoneze si pe ea vreun cocos.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ca sa postezi tu intrebare pe TPU.

| DrunkenRat a răspuns:

thinking ca sa ajunga pe partea cealalta.

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Ca asa a vrut ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, foarte comic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa se intalneasca cu nenea cocosu laughing)))

| LollypopMe a răspuns:

ca sa te cotcodaceasca in caprolling on the floor

| Bubuletu a răspuns:

1) așa a vrut ea
2) s-a plictisit pe partea aia
3) ca sa ajungă pe partea cealaltă
4) ca a vrut sa se sinucide si nu stai cum
5) de proasta
Funda?

| vangheliss99 a răspuns:

Nu stiu, imi zici?

| pufy6646475 a răspuns:

N-avea ce face si s-a gandit ca poate e mai frumos pe prtea cealalta.

| RăspundLiniștit a răspuns:

Faptul ca te intereseaza asa mult de ce a traversat gaina strada reveleaza nesiguranta ta pe plan sexual. Strada pe care gaina o trece reprezinta pentru tine bariera dintre ce este si ce ar fi putut sa fie in plan erotic. Ce este - tu in fata calculatorului cautand atentie pe internet in nesiguranta celibatului. Ce ar fi putut sa fie - asta stie numai gaina de moment ce a trecut strada...

| clauX a răspuns:

Ca sa asculte justin biberon, hanah banana si selena orez laughing)))
funda!

| Alexandra_1434 a răspuns:

Ca sa faca u ou laughing))

| lalagueswhosong a răspuns:

Ca sa ajunga in burta la noi?:\straight face