| αηηα a întrebat:

Tu ce pijamale ai?

T/A

22 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pijamalele mele sunt facute din parul strans de mama, dupa ce ma tundea

| MasterOfDisaster a răspuns:

Am niste pijamale luuungi cu ulsuleti si stelute si luna si nori si cos cu flucte si inimioare si...ce ziceam?

laughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cacaniu in dungi cu picatele roz. Si cu flocirele si futulasi desenati pe ea.

| PastilăBă a răspuns:

Cine a zis ca port pijamale?thinking
Eu dooorm cum m'a lăsat Dumnezeu^^

| EVERYBODY a răspuns:

Am niște pantaloni roz bombom, cu inimioare și ursuleți, și un tricou roz deschis cu imprimeu cu zâne...
Daa! ai ghicit...Sunt o bombonică roz

...Mă scuzați, mă duc să vomit.

| αηηα explică:

@Comeandtellmesomething cred ca sunt foarte confortabile...big grin

| sabilopod a răspuns:

Pai am niste pantaloni lungi in buline cu buzunare ( ca sa am unde sa-mi pun telefonul cat dorm) si un 3cou(TRIcou) pictat de mine.batting eyelashes

| Radioactive a răspuns:

Am o pijama luuuunga, ca o rochie cu pantaloni, din celofan, care e larga si se muleaza pe piele, cu niste imprimeuri cu Scooby Doo si inca o pata de suc Cappy. Draguta rau pijamaua mea! Daca o vezi, nu te mai desparti de ea!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cu domnul Mustacila

| Loveis4free a răspuns:

Foarte simplu; n-am
Dorm dezbracata

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Da'...De unde stii tu ca port pijamale?waiting

| MeGustaaa a răspuns:

Ce e aia?

| Bylok a răspuns:

Eu am niste pijamale verzi, din care rasar fire de iarba, si printre iarba poti gasi cu usurinta excrementi de gaina thumbs up

| KittyLoveBastet a răspuns:

Cu pu(fu)letzi...

| DildăuPaispe a răspuns:

O pijama cacanie cu p|_|le si moaca lui JB pe fund.

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Am pijamale bune.

| FrunZulitZa_4751 a răspuns:

Pijamalele mele au niste scobitori infipte in ele si cred ca mai au cate ceva da nu stiu ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste pijamalelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| masterblaster a răspuns:

Eu am niste pijamale albastre deshis cu o pata maro in fund si galbena in fata.