| DaVà a întrebat:

Uitati ce mesaje imi da domnisoara Maria: http://i.imgur.com/lZaES.png. Oare tu ai parinti? Ce ar zice daca ar vedea asta?

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Primesc 10 mesaje din astea pe zi ...si nu stiu de ce dar majoritatea pleaca de pe site dupa ce vb putin cu mine big grin...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe ce limba vorbeste?

| DaVà explică:

Astept alt raspuns de la domnisoara Maria...laughing

| αηηα a răspuns:

Sincer, eu nu am inteles nimic din ce o scris tipa.

| BastetReloaded a răspuns:

Dar e draguta fata...se asorteaza perfect sperma cu dintii ei

| kiky278 a răspuns:

Cine-i asta?

| kiky278 a răspuns:

Las-o in apce ca vrea sa se bage in seama sid aca asta e singurul ei lucru pe care il poate face inseamna ca e slaba in tot

| kiky278 a răspuns:

Adevarat pe ce limba vorbeste? Pe langa ca se da mare e si analfabeta

Răspuns utilizator avertizat
| AndaWest a răspuns:

Aa,asta nu e nimiclaughingsa vezi ce injuraturi ca la usa cortului am primit eu

| Dollicious a răspuns:

Daca numai atat stie...

| EdiT a răspuns:

Phaey se numeste iGoogle

| Phaey a răspuns:

Imi place tema de la browser big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat la ea ce fata are? Si ea incearca sa te comenteze. scuze dar nu ii permite. Bnauiesc ca este vreun utilizator care nu are ce face si jigneste oamenii pentru ca se crede smekera. Scuze, fetito, dar nu esti deloc cool! Esti destul de imatura pentru varsta ta, si pe mine nu m-ai impresioant deloc waiting