| Bya132 a răspuns:

Mi se pare mie sau chestia din spatele lui e o fantomă (moartea)?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dar asta e cel mai penal ...nu gasesti pe nimeni ca asta!
http://www.tpu.ro/utilizator/bauf

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Lasati-l ma nu vedeti ca trebuie sa mearga la baie?
I se citeste asta pe fata...

| Pralină a răspuns:

M-am uitat o secundă la lista ta de prieteni.şi am tras o concluzie.ori jet de pe T/A ori mai şterge câte ceva de pe acol...

| Digital112 a răspuns:

Idem cu @Apache

| AndreeaCristina96 explică:

Nustiu cine l-a inclus!

| porto89 a răspuns:

Apache? sa moara mamaaaaa rolling on the floor auzi dati-mi poze ca sa vomit doamneeee I don't want to see nu mai pot m-am tavalit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă, să fiu sinceră, e un tâmpit. Cine l-a inclus pe el la T/A?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca stă să-l bată cineva

| kri a răspuns:

Wow ce dracul are in spatele lui? daca nu spunea bya.nu observam.confused