| SabinaQueen a întrebat:

Uitati lista de utilizatori care raman corigenti pentru ca nu au invatat/respectat regurile de pe TPU: www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să sperăm că o să vină în toamnă să dea corijența.

15 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Zombalăul
Data suspendarii: 27 Mai 2014
Motivul suspendarii: Atitudine nepotrivita, postari irelevante
Comportament neadecvat

Nu ştiu de ce, dar mă simt ca Brick Top din Snatch când e gata să-şi exercite furia asupra tuturor bastarzilor laşi şi timoraţi din jurul său. (ce mai faci, Efzy?)

9 zile şi revin cu noi forţe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Esti primul termen la care ma gandesc inainte de filozofie, mancare persana si examenlaughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne îmbătăm amândoi şi uităm de filozofie, mâncare, examen; uităm de noi.

Hai să oprim timpul, Xochipilli.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Https://www.youtube.com/watch?v=gAcrXtMltOs
nu exista si e doar in mintile noastre. ce s-ar intampla daca doi boemi ar dansa mai mai incet si mai incet, mai departe si mai departe si mai departe pana intr-un timp care nu a existat niciodata si pentru ca ne mutam torte dintr-o mana in alta de magie stralucim in soare si ducem un dans salbatic si graul s-ar transforma intr-un deal linistit de fructe violet dar dansam mai incet si mai incet...

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune-mi c-ai văzut Anna Karenina, filmul din 2012.
https://www.youtube.com/watch?v=TOwsZ6bDqJU

Îmi faci poftă de un somn nesfârşit, în timpul căruia aş putea visa, visa şi visa.
Vreau să beau din ceaiul fiert de un hobbit, să muşc cu aviditate din fructele alea ispititoare şi să fiu îmbăţişată de un elf până la sufocare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Da!
http://postimg.org/image/g00creq5b/
am putea visa pana la sase. de la sase la opt am sta in padurea de pin care e langa lac, putem veni la cina la sase apoi putem sa visam pana dimineata

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

"[.] sa visam pana diminieata'

Sună fantastic. love struck.

| suităr a răspuns:

Da,pentru că au incercat să copie temele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' cum nu au invatat? Mai toti sunt suspendati pentru temele scolare.

| SabinaQueen explică (pentru anonim_4396):

Pai atunci de ce au ramas suspendati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu de voi dar bunică-mea iar mi-a stricat ziua straight face

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Asta se intampla daca nu inveti si iei nota 4 la raspunsuri!

| VerdeLila a răspuns:

Asta ce inseamna? E ca si cum corigentii sunt adunati in fata clasei si restul rad de ei.
Problema lor...(oricum, nu stiam de lista asta).

| Zanisoara a răspuns:

Era unu cu schimb de fundite, e o idee buna totusi, dar nu pot sa cred ca a fost suspendat pentru asa ceva laughing

| JAIL a răspuns:

Staii! Conturi multiple? :'(